Dawid Woliński opowiada o pokazie kolekcji "Orient Express"

Dawida Wolińskiego znamy z niesamowitego wyczucia do mody kobiecej, postanowił nieco zaryzykować i przemycić do swoich projektów fascynacje krajami orientu. Opowiada nam o tym w wywiadzie!

Dawid Woliński opowiada o pokazie kolekcji

Dawid Woliński opowiada o pokazie kolekcji


Gorący okres w modowym świecie, został już rozpoczęty. 13 lutego mieliśmy przyjemność zobaczyć najnowszą kolekcję Dawida Wolińskiego. Sam mówi o niej "Myślę, że jest to coś czego wszyscy się boją, bo jest to kolekcja mocno zdobiona, pełna tiuli, takich sukienek o których się marzy ale w zasadzie nikt ich nie nosi. Zaryzykowałem. Zrobiłem. Mam nadzieje, że to się spodoba.".

Wielu się zgodzi z mniemaniem iż najnowsze projekty Wolińskiego, są jednymi z najlepszych w całej jego projektanckiej twórczości. Kolekcja pokazana została pod znaczącym tytułem "Orient Express", który nawiązuje, w sposób bezpośredni, do fascynacji Wolińskiego krajami orientu, takimi jak Tajlandia, Indie czy Dubaj.

Zaprezentowane kreacje, ucieleśniają pewną wizję kobiety, której duchem Woliński przesiąkł podczas swoich zagranicznych podróży. Wyszukane materiały, liczne zdobienia i nietypowe kroje. To są rzeczy o których kobiety będą marzyć - tak wypowiedział się na temat kolekcji Marcin Tyszka. Ceny będą jednak adekwatne do klasy projektów i kosztowności produkcji.

Zobaczcie co na temat kolekcji "Orient Express" powiedział sam projektant!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 14.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
niepokojąco podobne do D&G Fall/Winter 2013/14
Dodano: 2014-02-15 12:02:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×