Dieta Kate Middleton - poznaj sekret urody księżnej!!

Jak to możliwe, że po dwóch ciążach, księżna Kate prezentuje się idealnie? Wszystko dzięki odpowiedniej diecie. Znamy jej sekrety!

dieta kate main.jpg

Księżna Katarzyna uchodzi niemal za ideał współczesnej kobiety. Piękna i wykształcona, a do tego spełniona żona i matka. 

Idealna, nawet po dwóch ciążach, jest też jej figura - jak ona to robi? Sprawdzamy!

W czasach, gdy Kate Middleton była znana opinii publicznej jeszcze jako dziewczyna księcia Williama - przyszła księżna nie przejmowała się tak bardzo swoją wagą. Co więcej, William zakochał się w Kate, gdy ta prezentowała się nieco inaczej niż dziś i była co najmniej o kilka kilogramów cięższa. 

Odchudzanie Kate zaczęło być natomiast widoczne w okolicach zaręczyn, a właściwie tuż po nich. 

Kate zaczęła korzystać z rad siostry - Pippy Middleton, która z wykształcenia jest dietetykiem.

5kate.jpg

7kate.jpg

4kate.jpg

Według medialnych doniesień, dzięki diecie proteinowej i unikaniu łączenia białek i węglowodanów, Kate tuż po zaręczynach schudła 5 kg.


Po ciążach, księżna Kate postawiła natomiast na wypoczynek z dala od zgiełku miasta i, aby wrócić do formy, wraz z maluchami zadomowiła się w królewskiej posiadłości w Norfolk, gdzie, oprócz karmienia piersią, które, jak wiadomo, pomaga szybciej wrócić do sylwetki sprzed ciąży, Kate postawiła też na zdrową dietę i ćwiczenia. 


Na czym polega dieta Kate? 
Codziennie rano Kate wypija zdrowy koktajl z warzyw, który przyspiesza jej trawienie ze względu na sporą zawartość błonnika. Księżna uprawia też ćwiczenia, lecz zbytnio się nie forsuje - stawia na spokojny pilates w towarzystwie trenera. 

Księżna uwielbia też zdrowe spacery i żywiołowe zabawy ze swoimi pociechami. Podczas zabaw na powietrzu, Kate chętnie fotografuje też dzieci, dzięki czemu, świat ogląda później roześmiane zdjęcia książąt. Dla przykładu, warto tu chociażby przytoczyć ostatnie urocze zdjęcia małej księżniczki Charlotte, które własnoręcznie wykonała jej mama. 

Co chyba oczywiste, księżna wystrzega się także niezdrowej, wysoko przetworzonej żywności, która nie dostarcza ani dobrego samopoczucia, ani urody. 

3kate.jpg

zdjęcia: FameFlynet, Starstock

Zobacz też:

ID galerii:752


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 14.06.2016 (aktualizacja: 2016-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Galicka O.
Tak dystyngowana pani raczej sobie na jakieś dziwactwa nie pozwala. Na pewno jeśli czymś się wspomaga w jakiś sposob, to też w pełni naturalnym. Staram się też sięgać po takie własnie rzeczy jak mi są potrzebne więc jak miałam się odchudzać to przewertowałam całe internety żeby znaleźć coś naturalnegoi wygzebałam w końcu po artykułach medycznych itp pieprine forte. Naturalna i bezpieczna. No i najważniesze że skuteczna bo i mi już zaczyna spadać waga...
Dodano: 2016-06-14 23:00:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×