Doda - pepitkowa dama!

Doda znana jest ze swojego wyrazistego wyglądu, ta dziewczyna nigdy nie ginie w tłumie, do tego stara się zawsze być na topie i ubierać zgodnie z obowiązującymi trendami. Jak podoba się Wam jej pepitkowa stylizacja?

Doda - pepitkowa dama!

Doda - pepitkowa dama!

Podczas gali Aladyn i premiery Kalendarza Marzeń 2014 mogliśmy zobaczyć Dorotę Rabczewską, która postawiła na total pepitka look! Jest to jeden z najsilniejszych trendów zimowego sezony, trudno mu się więc oprzeć. Jak widać Doda śledzi modowe nowinki i stara się za nimi nadążać. Zdecydowała się więc na rozkloszowana princeskę ze stójką i dodającym szykowności złotym pasem. Kozaki za kolano to absolutny HIT tego sezonu; jeśli chcecie uzyskać wygląd pełen seksapilu i drapieżności, nie bójcie się ich użyć!  Do tego długie kabaretkowe, czarne rękawiczki, ukochane szczególnie przez damy w latach 40-tych. Czerń i biel to czysta elegancja, dlatego spójne dodatki w tych samych kolorach, dadzą efekt pełen klasy.

Chciałybyście osiągnąć podobny pepitkowy szyk? Zapraszamy do obejrzenia galerii ubrań inspirowanych tym hipnotyzującym wzorem!Doda - pepitkowa dama!

Doda - pepitkowa dama!

Doda - pepitkowa dama!

Doda - pepitkowa dama!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 10.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×