4 pary butów, których potrzebujesz w walizce

Podczas każdego wyjazdu, wakacji i wizyty u koleżanki po drugiej stronie Polski.

ThinkstockPhotos-159289067.jpg

Pewnie czytałaś już mnóstwo poradników w stylu: “co zabrać na…” i tu wielki podział na miejsca, okazje, pory roku i krańce świata. Otóż mamy dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że pomożemy Ci spakować niezbędne buty. Z ubraniami niestety będziesz musiała poradzić sobie już sama. Jesteśmy jednak pewne, że z pewnością dobierzesz coś do naszej listy. Powodzenia!

Zobacz też: Wakacyjna walizka dziecka 


TRAMPKI

Cóż, musiałyśmy od tego zacząć. Nie ma bardziej klasycznych i uniwersalnych butów, które włożysz praktycznie do wszystkiego i praktycznie o każdej porze roku. Oczywiście pod warunkiem, że pogoda na zewnątrz nie jest poniżej -5 stopni czy powyżej 28 na plusie. Tak czy inaczej, z pewnością Ci się przydadzą. Możesz je ewentualnie wymienić na sneakersy, jeśli bardziej wpisują się w typ butów, jakie zwykłaś nosić.


WYGODNE SZPILKI

Wiemy, że coś takiego nie istnieje. Ale gdybyś miała podzielić swoje szpilki w szafie na te mniej i bardziej wygodne, z pewnością znalazłaby się para, która chociaż w niewielkim stopniu spełniłaby te oczekiwania, prawda? Właśnie tę parę ze sobą zabieraj. Dopóki nie straci całego blasku i połysku przez zniszczenie.

Sprawdź też: Wakacyjna kosmetyczka 


BALETKI

W tym sezonie spróbuj te super modne wiązane na kostce. Dodadzą nieco eleganckiego charakteru jeansom i wszystkim szortom, które wzięłaś ze sobą. Plus będą też miłą odmianą od wysokich obcasów, które owszem, sprawdzają się, ale nie na długo. Wiadomo, że wtedy mądrą ucieczką jest ta do wygodniejszej opcji jaką są baletki.


BOTKI (w zimie i na jesieni)/ SANDAŁKI (w lato i na wiosnę)

W końcu trzeba zabrać coś konkretnego! Botki ochronią Twoje stopy przed zimnem pod warunkiem, że nie będziesz wybierać się na stok. Z kolei sandałki pozwolą im odpocząć od duchoty i niewygody. Ewentualnie japonki, jeśli nie jesteś zagorzałą fanką sandałków.


Prawda, że to proste?

Przeczytaj: Wakacyjna walizka Polek: spróbuj zgadnąć ile zestawów ubraniowych bierzemy na 7 dni! 


Źródło: Purewow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 23.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar