Na co zwrócić uwagę przy zakupie walizki?

Pamiętaj! Wyprzedaże dotyczą nie tylko ubrań!

piosenki-na-wakacje-2015-hity-0c3cbee990ffa29a73e912f64b1350c3_2bd4dd.jpg

Nie ma to jak dobra walizka, która dotrzyma nam kroku podczas podróży. Jaka jest najlepsza? Sportowa, na kółkach, a może jednak plecak? Sprawdź jakie walizki są najwygodniejsze.


Podróże zazwyczaj dla każdego bywają męczące. Długie oczekiwanie na samolot, przesiadanie się z pociągu do autobusu, pokonywanie długich dystansów pieszo. Znasz to? Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, jednak wybór odpowiedniej walizki może Ci naprawdę ulżyć w cierpieniach.


Zobacz też: 4 pary butów, których potrzebujesz w walizce


Według naszej redakcji niezastąpiona pozostaje walizka na kółkach. Jeśli wybieramy się w podróż, walizka na kółkach to zbawienie podczas szukania mieszkania, przemierzania nieznanych ulic i jazdy komunikacją miejską. Taka walizka musi być dobrze wykonana i mowa tu przede wszystkim o gumowych kółkach - absolutnie nie o plastikowych! Te drugie szybko się niszczą przez co będziesz musiała dźwigać walizkę, a do tego, takie kółka są bardzo głośne. 


Polecamy: Co się stanie gdy przestaniesz jeść cukier?


Walizka wygrywa nie tylko ze względu na wygodę. Nie muszę już chyba mówić o tym, że ubrania są najmniej wygniecione?


Jeśli wybierasz walizkę z twardą obudową warto zwrócić uwagę z czego jest wykonana. Jeśli często latasz samolotem i nie chcesz, aby po podróży była wgnieciona czy zarysowana wybierz tworzywo jakim jest polipropylen lub poliwęglan. 


Przeczytaj: Wakacyjna walizka Polek...


Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Poniedziałek 25.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×