Torba na każdą okazję - shopper bag

Na co zwracać uwagę przy zakupie shopper bag?

ThinkstockPhotos-486308952.jpg

Torebka jest najważniejszym dodatkiem każdej kobiety i już na pierwszy rzut oka widać jakość jej wykonania. Tobka, która nosisz na co dzień powinna być wytrzymała, ze względu na jej funkcyjność. Wybierasz się na zakupy do sklepu spożywczego, na zajęcia, a może na spotkanie z przyjaciółkami? Dobra torebka powinna sprawdzić się na każde wyjście!


Sprawdź: W poszukiwaniu torby idealnej


Najpopularniejsza torebka obecnych czasów to typowy shopper bag - duża, praktyczna i jednocześnie pasująca do większości Twoich ubrań. W sieciówkach znajdziemy ją w niemalże każdym kolorze. Jednak pamiętaj, ze najważniejsza jest jakość wykonania, bowiem nic nie psuje bardziej Twojego wizerunku, niż zniszczona torebka.


Zobacz też: Papierowa torba za 1000 zł


Po pierwsze nigdy nie kupuj podróbek. Podróbka szybko się zniszczy i na pewno nie będzie wyglądać atrakcyjnie. Ważne jest również czy torebka, na którą się zdecydujesz jest wykonana z prawdziwej, czy ekologicznej skóry. Ta sztuczna może popękać, a wtedy będziesz musiała rozejrzeć się za kolejną. Z pewnością jednak lepiej kupić jedną, porządną torebkę, niż kilka w ciągu roku. Zwróć również uwagę czy obicia torebki będą pasowały do biżuterii, którą nosisz. A jeśli zdecydujesz się na torebkę wyższej półki rozejrzyj się po outletach - ceny mogą być niższe nawet o 70%.


Polecamy: Czerń wciąż w modzie - przegląd najciekawszych ubrań


Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 23.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×