Edyta Pazura kusi plecami

Dekolt aż do ziemi! Edyta Pazura wie, że aby być sexy nie trzeba świecić biustem, wystarczy pokazać... kawał pleców.

Edyta Zając

Niebieska koronkowa kreacja ładnie opina świeżo odzyskaną po ciąży figurę celebrytki. Skromna biżuteria i ozdobna torebka - wszystko na plus. Jedyne, czego można się uczepić to dość ewidentny brak stanika, który (w tym konkretnym wypadku) raczej nie służy gwieździe.

Edyta Zając

Z przodu skromnie, a z tyłu... Aż miło popatrzeć! Edyta, pomimo swoich 24 lat, to już poważna dama. Dwójka dzieci, (krótka) kariera w showbiznesie i związek z jednym z najbardziej znanych polskich aktorów... Widać jednak, że dziewczyna nadal lubi pokazywać pazur (Pazura... pazur... rozumiecie?). Ciemne włosy dodają jej powagi a głęboki dekolt na plecach to zagranie w stylu prawdziwej femme fatale.

Edyta Zając

Edyta wraz z małżonkiem. Różnica wieku pomiędzy nimi to 26 lat, ale konflikt pokoleniowy chyba ich nie dotyczy - para właśnie doczekała się drugiego potomka, synka Antoniego. Gratulujemy i życzymy szczęścia!

Edyta Zając

Powrót do przeszłości. Tak Edyta wyglądała w 2008 roku, gdy zaczynał się jej związek z Cezarym Pazurą (oraz kariera w showbiznesie). Zmieniła sie na plus czy straciła dziewczęcy blask?

Gwiazdy lubią pokazywać plecy, Sofia Vergara chyba jednak przesadziła. Zobacz jej wpadkę związaną ze sporą pupą i trochę za małą sukienką... Kliknij tutaj!

sofia glowne.jpg

Foto: KAPiF

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): NW , Poniedziałek 12.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Wygląda jak rycząca 40 - stka, która jest już zmęczona życiem... Niestety nie reprezentuje się zbyt dobrze :(
Dodano: 2012-11-12 19:15:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×