Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando

09.12.2013 w restauracji Belvedere, odbyło się śniadanie prasowe marki Zalando. Podczas eventu zaprezentowano wyjątkową kolekcję Eleonora Carisi for Zalando oraz wiosenno-letnie propozycje marek dostępnych w sklepie internetowym Zalando

Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando

Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando


Kolekcja cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko wśród przybyłych dziennikarzy i stylistów z największych polskich magazynów, ale także zaproszonych gości: Malwiny Wędzikowskiej, Anny Wendzikowskiej i Edyty Herbuś.

Włoska blogerka i projektantka mody Eleonora Carisi jest jedną z ikon stylu spośród międzynarodowego street style’u. Od 2009 r., projektuje pod własną marką „What’s inside you”, która jest dostępna we Włoszech. Idea ekskluzywnej kolekcji „Eleonora Carisi for Zalando” narodziła się w 2013 r., podczas zgromadzenia dla blogerów „Zalando Summer House”. Eleonora Carisi wraz z wieloma międzynarodowo uznanymi blogerami została zaproszona przez Zalando na dwa dni do Schloss Stülpe w Brandenburgii, niedaleko Berlina.

Był to wspaniały weekend. Wszystko zostało precyzyjnie zorganizowane z wielkim zaangażowaniem -
opowiada Eleonora Carisi. Z chwiłą gdy wspomniałam, że posiadam własną markę i jestem projektantką mody, powstał pomysł stworzenia ekskluzywnej kolekcji dla Zalando. Teraz wiem, że od kiedy moja kolekcja będzie online, moje projekty będą dostępne w wielu innych krajach.

Składająca się z 9 artykułów kolekcja „Eleonora Carisi for Zalando” będzie dostępna online w 14 krajach. Linia zawiera koszulę z organzy, spodnie z jedwabiu, a także sukienkę z neoprenowym gorsetem. Każdy element kolekcji ozdobiony jest kolorowym i przyciągającym wzrok printem. Ceny zaczynają się od 589 zł za koszulkę po 1519 zł za sukienkę. Ubrania zostały wyprodukowane we Włoszech z materiałów najwyższej jakości.

Printy, które zaprojektowałam dla Zalando zostały zainspirowane naturą. W moich autorskich kolekcjach korzystam z designu nawiązującego do natury. Tym razem, skupiłam się na romantycznym i kobiecym stylu. Printy reprezentują pozytywną letnią energię. Dlatego użyłam dużo zieleni, żółci i odcieni niebieskiego - opisuje swoją kolekcję Eleonora Carisi.

Kolekcja będzie ekskluzywnie dostępna na www.zalando.pl/premium od marca 2014 r.


ZOBACZCIE KOLEKCJĘ:


Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando

Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando


Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando

Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla ZalandoEkskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando

Ekskluzywna kolekcja Eleonory Carisi dla Zalando


Źródło/Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 11.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Bardzo lubię ubrania Zalando , ale kupuje je wyłącznie na http://yosh.pl/ , ponieważ jako zarejestrowana na Mój-Josh użytkowniczka portalu, mam 10 procent zniżki na wszystkie ich produkty. Takie upusty bardzo lubię:)
Dodano: 2015-05-03 22:04:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×