Etniczny wymiar ekstrawagancji - żakiety!

Motyw etno w modzie daje projektantom niesłychanie szeroki wachlarz inspiracji. Printy zaczerpnięte z kultur całego świata przekalkowane i wmontowane w materiał nadają ubraniom ekstrawagancki look. Etniczne żakiety to propozycja dla Tych, którzy wiedzą czego chcą i nie lubią zlewać się z tłumem. Co o nich sadzicie?

1.jpg

Etniczny wymiar ekstrawagancji - żakiety!

Wystarczy rozejrzeć się na cztery strony świata, albo palcem przejechać po globie, motyw etno w modzie, to ocean inspiracji! Zwykłemu żakietowi możemy nadać bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny look. Azteckie printy, wzory rodem z Azji czy Dalekiego Wschodu, motyw łączki wywodzący się z Persji tzw. perskie oko, to wszystko daleka modowa podróż, w którą warto wyruszyć jeśli ma się odwagę.

Podróże mają to do siebie, że są bardzo ekscytujące, wybierając się do sklepowej dżungli warto choć raz postawić na egzotykę i pozwolić sobie zobaczyć siebie w zupełnie innej odsłonie. Etniczna marynarka to dobry początek w kierunku nowego wyglądu, który może okazać się Waszym ukochanym outfitem!Źródło: Milionkobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 13.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Lighter
o nie nie takie wzory odpadają
Dodano: 2013-05-13 15:22:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×