Ewa Chodakowska twarzą La Manii!

Rozchwytywana polska trenerka, Ewa Chodakowska została twarzą La Manii. Możemy ją oglądać w sesji zdjęciowej promującej wiosenno-letnią kolekcję. A wszystko to w imię szczytnego celu, jakiego?

Ewa Chodakowska twarzą La Manii!

Ewa Chodakowska twarzą La Manii!

W sieci pojawiły się zdjęcia z wyjątkowej sesji z Ewą Chodakowską zrealizowanej w malowniczej Florencji. Jest to kampania wiosenno-jesiennej kolekcji marki La Mania na rok 2014, będąca jednocześnie specjalnym projektem na rzecz Beaty Jałochy, rehabilitantki, która została sparaliżowana po tym jak niefortunnie spadł na nią samobójca.

Cudowne zdjęcia w stolicy Toskanii, zostały zrealizowane przez Marlenę Bielińską, udało jej się uchwycić posągową sylwetkę modelki w oprawie przepięknie skrojonych kreacji La Manii. Zdjęcia mają w sobie powiew świeżości i lekkość. Polską trenerkę widzimy w całkowicie nowej odsłonie - zmysłowej i romantycznej.

Przed nami zima, ale już teraz możemy pomarzyć sobie o dalekich podróżach i pomyśleć o tym jakimi kobietami chciałybyśmy być wiosną. Jeśli zależy nam na formie godnej pochwały samej Ewy Chodakowskiej, powinnyśmy zadbać o to już teraz.

Zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej, przedstawiającej Ewę w 11 zjawiskowych kreacjach marki La mania!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 25.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×