Ewa Minge - jej styl

Duma i chluba naszej polskiej mody, rozpoznawalna za granicą, podobno ma umowę ze stylistami Rihanny, pokazuje kolekcje podczas paryskiego tygodnia Haute Couture... Ewa (pseudonim artystyczny: Eva) Minge to bardzo kontrowersyjna postać!

Ewa Minge

Ewa Minge

Karierę rozpoczynała w Zielonej Górze. Jedna z właścicielek butiku zwróciła uwagę na kolorowe chusty projektowane przez młodą Ewę - tak weszła w świat mody. Dziś znają ją wszyscy, którzy z modą mają lub chcieliby mieć coś wspólnego! Postronni kojarzą jej specyficzny wizerunek - burza rudych włosów, niebieskie oczy i... dziwne rysy twarzy. Jaki jest styl panny Ewy? Ocenicie same! Udało nam się wyodrębnić stylistycznych ulubieńców projektantki.

Ewa Minge

Dłuższy rękaw. Gdy wyjście nie wymaga wybitnej kobiecości i sexappealu, projektantka stawia na klasykę i skromność - zasłonięte ramiona intrygują bardziej niż epatowanie golizną,

Ewa Minge

Dziura w całym. Tak idealne ciało aż domaga się odpowiedniej oprawy. Projektantka wie, jak podkreślić swoje atuty i podczas wielkich wyjść często odsłania... talię. Seksownie i nietypowo!

Ewa Minge

Zrobiona na czarno. Ten klasyczny kolor sprawdzi się w każdej sytuacji. Kombinezon i sukienka mini jak najbardziej na tak, co do zestawu golf - satynowa spódnica - kaloszki w lamparcie cętki nie jesteśmy tak pewne... Miało być ekscentrycznie, a wyszło tragicznie. Jeżeli podobają Ci się kalosze w panterkę, duży wybór znajdziesz tutaj!

Ewa Minge

Pełen relaks. Dzięki tej stylizacji możemy podziwiać ciało i fizys projektantki w całej krasie. Więcej o jej operacjach plastycznych przeczytacie tutaj!


Opracowanie: Natalia Woroniec

Foto: BE&W

Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Natalia Woroniec , Wtorek 24.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×