F&F kolekcja wiosna/lato 2014

Jak karnawał to tylko w Rio de Janeiro! Póki co, marka F&F kusi nas wiosenno-letnią kolekcją na rok 2014. Na samą myśl robi się gorąco!

F&F kolekcja wiosna/lato 2014

F&F kolekcja wiosna/lato 2014


Tętniące kolorytem serce Brazylii - Rio de Janeiro, stało się źródłem inspiracji do powstania najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji F&F na rok 2014. Patrząc na zdjęcia, chce się aż przewinąć film, przeskakując z śnieżnobiałej zimy w pulsującą krainę barw.

Silny wpływ historii i kultury tego terenu, przekłada się na etniczny styl, pełen bogatego wzornictwa, przypominającego mozaikowe zdobnictwo tamtejszych ulic. Bogata roślinność zawarta została, jako stały element, wcielony naturalnie do każdej stylizacji.

Wiosenno-jesienna kolekcja F&F onieśmiela intensywnością barw, pulsujących na naszych oczach i pobudzających do życia. To wrażenie potęgują obficie zastosowane barwy fluo, zestawione niekiedy z gładkimi beżami i bielą.

Ta brazylijska ekstrawagancja przypomina styl jednej ze znanych polskich blogerek modowych. Jeśli jesteście ciekawe której, sami zobaczcie - KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy do obejrzenia lookbook'u wiosenno-letniej kolekcji F&F na rok 2014r.


Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 01.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×