Faceci w legginsach

Mężczyźni wybierają coraz węższe spodnie i zastanawia nas co o tym sądzą kobiety. Czy moda męska wykracza już za niebezpieczną ''kobiecą'' granice? Czy może w tych czasach nie ma już granic?

Faceci w leginsach

To nie tajemnica, że od  paru lat mężczyźni wybierają coraz to węższe spodnie. Moda na ''rurki'' u facetów przerodziła się jednak ostatnio w coś bardziej niebezpiecznego.Tym razem,  moda na ''męskie leginsy'' opanowała świat! Od Japonii po USA i europejskie ulice nasi (niegdyś) ''macho'' ubierają się w obciskające pantalony, do złudzenia przypominające leginsy. Faktem się stało, że leginsy zawojowały tegoroczne tygodnie mody dla mężczyzn, a z najlepszych butików na świecie, leginsy znikają jak świeże bułeczki. Pytanie tylko, czy nadal przypomina nam to tradycyjny typ ''faceta'', który z założenia powinien się trochę różnić od kobiety? Nie wiadomo czy zatraciły się już różnice pomiędzy stylem kobiety a mężczyzny, czy po prostu przestało to mieć znaczenie w dzisiejszych czasach, jedno jest pewne, męskie leginsy wyglądają po prostu dziwnie! Co u kobiet nie zawsze wygląda estetycznie, z pewnością u facetów jeszcze bardziej. Opinające genitalia kalesony nie ważne jak skrojone zawsze podkreślać będą zbyt ''chude'' nóżki i oczywiście resztę niedoskonałości, co jest zaprzeczeniem modelu prawdziwego faceta jaki istniał do tej pory. 

Co Wy, kobiety, sądzicie o takiej modzie? Uważacie, że facet w leginsach wygląda sexownie? Może denerwuje Was, że mężczyźni podkradają trochę z tego co ''nasze''- kobiece? Piszcie!

Faceci w leginsach

Sam Justin Bieber chętnie nosi ''męskie leginsy''

Faceci w leginsach

Givenchy

Faceci w leginsach

Givenchy

Faceci w leginsach

Henrik Vibskov

Faceci w leginsach

Henrik Vibskov

Faceci w leginsach

Uniqlo

Faceci w leginsach

John Bartlett

Oryginalna moda męska? Tylko od Yoko Ono! Artystka zaprojektowała kolekcję męskich ubrań i dodatków, niestety kierowała się swoim, dosyć dziwnym wyczuciem gustu... ZOBACZCIE sami kontrowersyjną kolekcję Yoko Ono!

yokoopeningceremony-620-112812-834ccbfaa24100c9979e54e2294dc1a3_693ceb.jpg

Foto: FameFlynet.com, mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 03.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karolina5265
W świecie mody króluje androgyniczna uroda, więc wydaje mi się, że faceci w legginsach już nie są zaskoczeniem dla nikogo. Taka moda, na szczęście nie trzeba za nią podążać.
Dodano: 2018-03-15 12:50:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×