Fauna i flora Tajlandii!

W tym sezonie projektanci odnaleźli inspirację w faunie i florze Tajlandii. Proponują w swoich kolekcjach intensywne i odważne kolory, egzotyczne wzory i bogate zdobienia! Jak podoba się Wam to pełne kwiecistości i przepychu zestawienie?

Fauna i flora Tajlandii!

Fauna i flora Tajlandii!Na całe szczęście projektanci mody pomyśleli również o tych, którzy lubią intensywność wzorów i soczystość barw w swoich stylizacjach. Nie wszyscy przecież musimy mieć ochotę wiosną ociekać w bieli i czerni.

Kwiatowe motywy, jaskrawe kolory, natura przeniesiona żywcem na płótno to alternatywa dla tych, którzy lubią prezentować się jak rajskie ptaki.

Piękna długa suknia New Look w kwiecisty wzór to propozycja dla tych kobiet, które lubią czuć się zwiewni i zmysłowo. Jej asymetryczny krój wyeksponuje Wasze nogi a jednocześnie pozostawi nutę tajemniczości.

Kliknij i zobacz stylizacje dnia: Koronkowy kwiat!
new look.jpg

Fauna i flora Tajlandii!


Wymyślna kopertówka Alexandra McQueena to propozycja dla tych którzy lubią, od czasu do czasu, połączyć  barokowy przepych z pięknem natury.

Fauna i flora Tajlandii!

Fauna i flora Tajlandii!


Buty Zara na wysokim obcasie z odkrytymi palcami to lekka propozycja, współgrająca z lekka suknią.

Fauna i flora Tajlandii!

Fauna i flora Tajlandii!

Kolorowa, wzorzysta chusta pięknie zagra na szyi, ale i posłuży jako okrycie ramion w chłodny wieczór. Jest to element, który bez wątpienia ożywi każda postać.


1581002800_2_1_1.jpg

Fauna i flora Tajlandii!
ID galerii:1114


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 20.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×