Gdy on źle się ubiera

Powycierany dresik, rozciągnięty t shirt, dziurawe (ale wygodne!) dresy i ta okropna biała koszula z krótkim rękawem… Styl Twojego mężczyzny pozostawia wiele do życzenia? Nie martw się, nie jesteś sama z tym problemem! Wiele dziewczyn marzy o tym, że pewnego dnia ich facet z pociesznego misia, który ten sam stary sweter potrafi nosić przez dwa tygodnie z rzędu zmieni się w Jamesa Bonda w perfekcyjnie skrojonych garniturach. Prezentujemy garść porad, dzięki którym uda Ci się zrewolucjonizować garderobę swojego jedynego.

Gdy on źle się ubiera

Gdy on źle się ubiera

Mężczyźni przywiązują się do przedmiotów bardziej niż my, kobiety. W idealnym świecie zmieniałybyśmy zawartość naszej szafy co najmniej co sezonuwielbiamy nowości, zawsze chcemy być na czasie i nie znosimy sytuacji, gdy jakaś zołza pojawi się w tej samej kreacji, co my. Faceci? Zupełnie odwrotnie! Ulubiony ciuch to najstarszy ciuch. Nowe oferty sieciówek rzadko ich przekonują – a bo to zbyt kolorowe, a to zbyt obcisłe, a to za mało… znoszone. Czy zauważyłyście, że gdy na imprezie spotyka się dwóch facetów w takiej samej koszulce… zostają najlepszymi kumplami? To dlatego, że oni nie odczuwają potrzeby bycia indywidualistami w kwestii mody! Tego nie zmienisz, więc przestań się tym denerwować. Twoją największą bronią jest siła delikatnej sugestii i kobiecy czar. Jeżeli dobrze rozegrasz tę sytuację, on z przyjemnością założy to, co mu podrzucisz!


Gdy on źle się ubiera


Sposób 1 – sprowokuj go do wzajemności. Wybierzcie się razem do centrum handlowego pod pretekstem kupna seksownej bielizny na wieczór. Gdy wybierzecie odpowiedni model, on już będzie bujał w obłokach… To dobry moment na Twój kobiecy atak! Z uśmiechem zasugeruj wizytę w sklepie z odzieżą męską. "Mamy już coś dla mnie, może poszukamy teraz czegoś dla ciebie?". Po przyjemnych zakupach bieliźnianych on chętniej zgodzi się na Twój wybór nowej koszuli czy marynarki. Mężczyźni często nadają przedmiotom charakter – zauważyłaś, że wprost ubóstwia sweter, który donasza po ojcu, a koszulki od nielubianej ciotki leżą na dnie szafy? Z ciuchem, który kupicie razem będą wiązać się przyjemne wspomnienia, więc będzie go chętniej zakładał – proste! Twój mężczyzna nie znosi wycieczek do centrum handlowego? Dowiedz się, jak sprawić, by chętnie towarzyszył Ci w zakupach!

Gdy on źle się ubiera


Inna metoda – weź go pod włos. Męska zazdrość to naprawdę ogromna siła napędowa! Gdy spotykacie się z przyjaciółmi, komplementuj dobrze ubranego kolegę. Zwróć uwagę na detale i na to, z jaką dbałością dobiera strój. Po powrocie z pracy wspomnij mu o nowym kumplu, którego styl jest wprost obłędny. Gdy oglądacie wspólnie telewizję, od niechcenia powiedz: "Świetnie dobrana koszula… Ten facet wygląda ekstra!". Nie odnoś się bezpośrednio do tego, jak ubiera się Twój chłopak. On sam zechce podciągnąć się w kwestii mody, żeby też zasłużyć na Twoją pochwałę – to działa!

Gdy on źle się ubiera

Opracowanie: Natalia Woroniec

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Seksowne buty na intymne spotkania

W roli głównej: letnie apaszki

Seksowna bielizna i akcesoria


Dodał(a): Natalia Woroniec , Poniedziałek 06.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×