Gdzie chcą pracować wszystkie fashionistki?

Oto wynik badań portalu WWD!

ThinkstockPhotos-495506058.jpg

Modnych miejsc jak i najmodniejszych zawodów jest całe mnóstwo - magazyny modowe, produkcja sesji zdjęciowych czy pokazów, praca u projektantów czy w firmach produkujących modne dodatki. Jednak w modzie liczą się również możliwości jakie daje ci twój pracodawca oraz prestiż jaki się z nim wiąże. Nie zdziwi was zatem odpowiedź na to pytanie.

Zobacz też: Wesoła lekcja noszenia jeansu od Vogue! 


Ostatnio portal high fashion WWD zapytał swoje czytelniczki, jakie jest ich najbardziej wymarzone miejsce pracy związane z modą? Magazyn online otrzymał ponad 2500 odpowiedzi zwrotnych od kobiet i mężczyzn z Ameryki oraz Europy. Okazało się, że pierwsze miejsce z 11,66% głosów zyskał dom mody Chanel, kolejne miejsce zajął koncern LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, a kolejne miejsca przypadły domom mody takim jak Christian Dior, Alexander Wang oraz Diane von Furstenberg.

Przeczytaj:  Chanel - Ready to Wear - Fall/Winter 2016/2017


Wiele odpowiedzi sugerowało, że ich wybór jest przede wszystkim związany z projektantem jakim jest Karl Lagerfeld oraz inspirujące prace i życiorys samej Gabrielle Chanel. Wygląda na to, że nikogo nie odstrasza ostatnia plotka, która twierdzi, że Karl nie będzie już dłużej dowodził znanym domem mody. Jego kariera i projekty mówią same za siebie, przyciągając ludzi jak muchy. Poza tym, legendarna plotka głosi, że Karl Lagerfeld, mimo bycia tytanem pracy, jest bardzo miły w kontaktach służbowych.


A Wy, w jakim miejscu najchętniej widziałybyście swoją karierę w modowym świecie?


Źródło: WhoWhatWear

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Niedziela 10.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar