Glam Rock by Levi’s® na święta!

Już najwyższy czas schować bikini na dno szafy i przygotować się do nadchodzącej zimy. W tym sezonie marka Levi’s® ma do zaprezentowania kolekcję wigilijną w wydaniu Glam Rock. Jesteście ciekawe?

Glam Rock by Levi’s® na święta!

Glam Rock by Levi’s® na święta!


Styl Glam Rock jest idealną alternatywą dla tych z Was, które w czasie świąt chciałyby wyglądać elegancko, ale i z charakterem. Kto wie, kto wie... święta to nie tylko czas rodzinnych spotkań, biesiadowania przy stole i praktykowania obrzędów religijnych. To też czas czyhających nad głowami jemioł, wiszącej w powietrzu atmosfery miłości i przedsylwestrowych podchodów. Nigdy nie wiadomo kogo się spotka, dlatego zamiast wkładać w tym czasie na siebie gruby sweter, w którym utonie całe nasze jestestwo, warto skomponować stylizację, która przykuje uwagę właściwiej osoby w najmniej spodziewanym momencie. Może dzięki temu nowy rok będzie obfitował w chwile szczęścia.

Śmiałe, metaliczne zdobienia, kolorowe printy, klasyczne kroje i niezwykle delikatne faktury tkanin;  połączenie klasyki, zaskakujących rozwiązań i nowoczesnego uroku - to ma nam do zaproponowania tej zimy marka Levi's®.

Zachęcamy do obejrzenia lookbooka  marki Levi's® na okres świąteczny i zimowy!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 07.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×