Gorący trend sezonu: włochate czapki!

Nasze uszy i głowa z każdym dniem coraz bardziej odczuwają niską temperaturę panującą na zewnątrz! Do wiosny jeszcze długa droga, więc musimy jakoś przetrwać ten okres, a nic innego jak ciepła i przyjemna w dotyku, włochata czapa, nie sprawdzi się lepiej! Zobaczcie najmodniejsze nakrycie głowy tego sezonu!

Gorący trend sezonu: włochate czapki!
Gorący trend sezonu: włochate czapki!

Czasy kiedy czapki były nudne i nietwarzowe, a my tylko po wyjściu z domu chowałyśmy je do kieszeni - bezpowrotnie minęły! Teraz wybór tego nakrycia głowy to przyjemność i zawsze miły pretekst do kolejnych zakupów. Do tego czapki nie pełnią już roli tylko funkcjonalnej, ale przede wszystkim jest to bardzo modny element garderoby, który niejednokrotnie uzupełnia naszą zimową stylizację.
W tym sezonie największym hitem są czapki wykonane z włosia i futerka w każdym możliwym kolorze. To Wy decydujecie, który odpowiada Wam najbardziej.

Postanowiłyśmy rozejrzeć się jakie czapki dostępne są w sieciówkach i w tym celu stworzyłyśmy dla Was galerię, która ułatwi Wam rozeznanie się w ofercie sklepów.
Wybierzcie coś dla siebie i z podniesioną głową przetrwajcie ten zimowy okres!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet / Mat. prasowe
Dodał(a): Monika Kruk , Czwartek 14.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×