Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Z okazji 35. urodzin marki Andrzej Jedynak, najsłynniejsza polska projektantka Gosia Baczyńska stworzyła wyjątkową, limitowaną kolekcję futer i sukienek. Jubileuszowa linia łączy w sobie oryginalny, charakterystyczny styl Gosi Baczyńskiej oraz luksus i prestiż reprezentowany od lat przez markę Andrzej Jedynak.

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!Andrzej Jedynak do zaprojektowania jubileuszowej kolekcji zaprosił jedno z najwybitniejszych nazwisk polskiej branży modowej, Gosię Baczyńską. W wyniku tej współpracy powstała limitowana, nowoczesna kolekcja trzech futer oraz dwóch sukni - Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńska.

Linia stworzona przez Gosię Baczyńską to unikalne, modowe dzieła sztuki. Projektantka łącząc nowoczesność z klasyką podkreśla prawdziwe piękno i ponadczasową klasę naturalnych futer. W kolekcji Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńska znajdziemy pudrową kurtkę/narzutkę zmireuszekze skórzanymi rękawami i eleganckim wiązaniem, zachwycające dopasowane futro z norek inspirowane krojem klasycznego, męskiego trencza oraz oversizowe futro w kolorze butelkowej zieleni z kontrastującym czarnym kołnierzem. Prawdziwym hitem linii są dwie niezwykłe suknie – ekstrawagancka,skórzana mała czarna z ozdobnymi elementami z transparentnego materiału, której wyjątkowego charakteru dodaje doczepiana etola z futra lamy oraz długa suknia z trenem w stylu glamour wykonana z futra połączonego z delikatną koronką, która w subtelny sposób eksponuje talię. Jej tył ozdobiony jest fantazyjnym wiązaniem, a odsłonięte plecy nadają jej uwodzicielskiego charakteru.

Projektantka tak wypowiada się o wspólnej kooperacji: Futro ma w sobie szlachetność, ale i pewną bezkompromisowość, nawet brawurę. Nie jest łatwe w pracy, ale odpowiednio potraktowane pozwala na efekt trudny do osiągnięcia w przypadku innego materiału. Mnie zawsze interesowało eksperymentowanie z tkaninami, szukanie zupełnie nowych dla nich rozwiązań. W swoich dwóch kolekcjach prezentowałam już futra. Dlatego propozycja stworzenia linii sygnowanej moim nazwiskiem złożona mi przez markę Andrzej Jedynak była dla mnie bardzo ciekawa. Zdecydowałam się na nią, bo doceniam postawę Państwa Jedynak, ich działanie na rzez utrzymania zamierającego już niestety rzemiosła, nie godzenia się na kompromisy. To rodzinna firma, która nie poddaje się globalizacji w przemyśle. Z powodzeniem nawiązuje dialog z masową produkcją, rozwija się, oferuje wyjątkowe, nowoczesne rzeczy.

Sesję wizerunkową wykonał Mateusz Stankiewicz, jeden z najbardziej cenionych polskich fotografów modowych. Za stylizację odpowiada słynny z charakterystycznegoi nietuzinkowego stylu Andrzej Sobolewski. Twarzą sesji zostałaCharlotte Tomaszewska (Model Plus), modelka doskonale znana z ekskluzywnych pokazów isesji dla najlepszych polskich i światowych magazynów.

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!

Gosia Baczyńska dla Andrzej Jedynak!


Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 19.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
adda2
Zawiodłam się na milionkobiet.pl. promujecie naturalne futra, nie macie za krztyny współczucia dla zwierząt. Liczy się zaspokojenie próżności, co was obchodzi cierpienie zwierząt! Ważne futerko, prawda?! Spójrzcie tylko na te zdjęcia, jak bardzo nierówno trzeba mieć pod sufitem, żeby nosić coś takiego!
Dodano: 2013-09-22 01:50:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×