Grace Coddington- ikona mody na okładce i-D!

Grace Coddington, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy świata mody, prawdziwą ikoną stylu, modelką Vogue'a, pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu i-D. Zobaczcie jak wygląda Grace Coddington teraz i kiedyś:

Grace Coddington

Najbardziej znana ruda Walijka świata - Grace Coddington zachwyca na okładce nowego i-D! Kiedyś jedna z najpopularniejszych modelek, charakterystycznych twarzy- teraz stylistka i dyrektor kreatywny amerykańskiej edycji Vogue'a. Ruda piękność od początku była związana z ulubionym pismem. Już jako nastolatka zachwycała się kolejnymi wydaniami Vogu'a, który był jej jedyną przepustką do ''wielkiego świata'' w małym walijskim miasteczku. Po wygraniu konkursu na ''nową twarz'' Vogue w wieku 17 lat, Grace związała się z magazynem na wiele lat, do dziś pozostając jego współtwórcą. Jej oryginalna uroda i nieodłącznie towarzyszący uśmiech sprawiają, że wielu darzy ją ogromną sympatią. Teraz możemy podziwiać Grace Coddington zalotnie spoglądającą jednym okiem (drugie tradycyjnie pozostaje zamknięte) z okładki i-D. Jej burza rudych włosów i niebieska marynarka wystarczyły by stworzyć niepowtarzalne zdjęcie. Nam podoba się bardzo!

Co Wy myślicie o okładce i-D z Grace Coddington?

Grace Coddington

Grace Coddington na okładce i-D

Poniżej okładki Vogue'a na których pojawiła się Grace Coddington:

Grace Coddington

Grace Coddington

 Powrót modelek-ikon po latach? ZOBACZ sławną Linde Evangeliste na okładce Vogue! jej ponadczasowa uroda nigdy nie nudzi!

linda-glowne-f11f87b7b7bf91b72c862611c8101639_6db83a.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 19.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×