Grudniowa edycja HUSH WARSAW

Modowe targi Hush Warsaw to idealna okazja aby nabyć sylwestrową kreację czy znaleźć wyśniony prezent gwiazdkowy. Macie ochotę na modową ucztę?

Grudniowa edycja HUSH WARSAW

Grudniowa edycja HUSH WARSAWW dniach 7-8 grudnia 2013r. w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie odbędą się jedyne w swoim rodzaju targi modowe. Organizatorzy wydarzenia - Anna Pięta i Magdalena Korcz postawiły na jakoś i profesjonalizm. Podczas Hush Warsaw będziemy mogli zobaczyć zarówno znane i cenione już marki, jak i całkowicie nowe projekty. Prezentowane produkty są wyrobami wysokiej jakości w cenach przystępnych dla polskiego klienta.

Podczas targów zaprezentowani zostaną zagraniczni projektanci m.in. z Gruzji, Czech, Litwy. Razem ponad 90 marek!

Zimowa edycja targów jest wyśmienitą okazją do podsumowań. Po raz pierwszy Hush Warsaw oraz Partnerzy nagrody: T-Mobile Fashion / Elle / KMag przyznają wyróżniającym się markom targów znak jakości HUSH SELECTED.

To nagroda dla marek i projektantów, których działanie stanowi przykład dobrych praktyk w różnych sferach branży modowej. Znak Hush Selected zostanie przyznany w czterech kategoriach: T-MOBILE FASHION przyzna go za ODWAŻNY DEBIUT, ELLE za DUCHA ELLE, K MAG za NAJLEPSZĄ SESJĘ WIZERUNKOWĄ oraz HUSH WARSAW za WIZJĘ. To kolejna forma wsparcia i promocji profesjonalnie działających już marek i projektantów, której celem jest również zachęcenie do podnoszenia jakości polskiego rynku mody i podejmowanych na nim działań.

Grudniowa edycja HUSH WARSAW

Grudniowa edycja HUSH WARSAW
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 28.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
mar1ola
Ruszyły świąteczne promocje ;). Jedna z nich to np. świąteczne doładowania do telefonu ;). Ale pamiętamy, jedno doładowanie na jeden numer. Bądźmy fair w stosunku do innych.
[ http://swiateczne-doladowania.nd.pl ]
Dodano: 2013-11-28 21:35:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×