Gustownie odkryte brzuszki

To co kiedyś zawstydzało czy też gorszyło w modzie, dzisiaj jest na porządku dziennym. Nikogo już nie przyprawi o rumieńce kawałek odkrytego brzuszka, no chyba, że będziecie wyglądać aż tak rewelacyjnie. Zobaczcie jak gustownie robią to gwiazdy!

Gustownie odkryte brzuszki

Gustownie odkryte brzuszki

W modzie naprawdę wiele chwytów jest dozwolonych. Tym razem będziemy mówić o tych powyżej pasa... :) Odkryty brzuszek w wakacyjnych stylizacjach może bardzo ciekawie wpłynąć na Waszą stylizację. Owszem musicie mieć do tego troszkę odwagi ale przecież żyje się tylko raz. No i przede wszystkim jest gorąco, a więc i najświętsza panienka niech nam wybaczy.

Jest jedna podstawowa zasada kiedy chcemy odkryć troszkę więcej ciałka niż zazwyczaj. Musimy to zrobić ze smakiem! Ważne są też okoliczności w których zamierzamy się zaprezentować. Wiadomo, że z odkrytym brzuchem nie pójdziemy do pracy czy na oficjalne spotkanie. Na polu prywatnym, wśród ludzi których dobrze znamy albo w komfortowym dla nas środowisku śmiało możemy być sobą. A kto powiedział, że całe życie mamy udawać, że nie mamy brzucha. Tego lata mówimy temu kategoryczne NIE!

Zobaczcie jak wyśmienicie radzą sobie w komponowaniu stylizacji z odsłoniętym brzuszkiem gwiazdy. Śmiało możecie łączyć krótkie topy z spódniczkami o etnicznych czy też wymyślnych printach. Do tego sandały na koturnie, które optycznie wydłużą Wasze nogi. Zamiast spódniczki możecie postawić na przykuwające wzrok szorty albo obcisłe rurki. Jak chcecie wyglądać sexy, to bądźcie w tym odważne!


Gustownie odkryte brzuszki

Gustownie odkryte brzuszki

Gustownie odkryte brzuszki

Gustownie odkryte brzuszki

Chcesz spróbować stworzyć stylizację z krótkim topem? Może znajdziesz idealny top dla siebie w naszej galerii...

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:
FameFlynetDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 30.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×