Gwiazdy kochają polskie T-shirty

Polskie T- shirty robią furorę! Gwiazdy bardzo chętnie zamieniają zagraniczne marki na rodzime. W polskich projektach pojawiają się nie tylko na imprezach ale również na co dzień. W polskim projekcie pokazał się nawet bożyszcze nastolatek-Justin Bieber!

Anja Rubik

Anja Rubik

Polskie projekty coraz częściej pojawiają się na oficjalnych galach. Rodzime gwiazdy zamiast włoskich kreacji stawiają na Zienia, czy Jemioła. Młode pokolenie wybiera T-shirty. Niepowtarzalne i często z wymownymi nadrukami, a dzięki przystępnej cenie chętnie noszone na ulicach. Ogromną popularnością cieszą się MISBHV, LOCAL HEROES i SHE/S A RIOT oraz Robert Kupisz. Zobaczcie, kto nosi polskie T-shirty:


Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Projekty Roberta Kupisza cieszą się ogromną popularnością wśród celebrytów. W koszulkach z narodowym godłem widzieliśmy już chyba wszystkich (patrz tutaj), szczególną popularność zyskały przy okazji EURO 2012- patriotyczny motyw był strzałem w dziesiątkę. Idąc za ciosem projektant w najnowszej kolekcji "Wanted" znów postawił na T-shirt z tym samym napisem, który już przypadł nam do gustu. W sierpniowym wydaniu Cosmopolitan, Marina Łuczenko pozuje w niebieskiej koszulce "Wanted", zobacz na mostrami.pl


Justin Bieber

Justin Bieber

Autorkami T-shirtu marki LOCAL HEROES są Karolina Słota i Areta Szpura. Dziewczyny w formie żartu wysłały swoją koszulkę w prezencie dla Justina Biebera. Koszulka spodobała się gwieździe młodego pokolenia, a zdjęcia zrobione przez paparazzi obiegły internet na całym świecie. Zaskoczenie i radość Karoliny i Arety były ogromne, a motto z T-shirtu zdobyło niesamowitą popularność. T-shirt "Doing real stuff sucks" dostaniesz tu.


Patrycja Kazadi

Patrycja Kazadi

Na MISBHV postawiła Patrycja Kazadi podczas promocji "You can Dance:". Prezenterka ubrała T-shirt oraz kurtkę zaprojektowaną przez Natalię Maczek i Kasię kotnowską. Marka działa na rynku od 4 lat. Spraw sobie taką samą koszulkę.


Anja Rubik

Anja Rubik

Najlepsza polska topmodelka ubrała t-shirt SHE/S A RIOT "I slept with Anja" autorstwa Eweliny Kustry. Zdjęcie z Wiednia ukazało się na Twitterze Anji. Anja Rubik jest wielką fanką mody i młodych projektantów, wie, że projekty, które nosi momentalnie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nie inaczej stało się tym razem, dzięki modelce kolejna polska marka ma szansę dołączyć do grona tych najbardziej popularnych. Koszulkę dostaniesz na mostrami.pl

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: Mat. prasowe, FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 30.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×