Heidi Klum w panterze

Supermodelka Heidi Klum wystąpiła w nowej roli. Tym razem zaprojektowała kolekcję dziecięcych ubranek i akcesoriów"Truly Scrumptious" dla marki "Babies R Us". Heidi Klum jako mama czwórki dzieci z pewnością doskonale orientuje się w potrzebach i oczekiwaniach młodych mam.

Heidi Klum w panterze

Heidi Klum

Heidi Klum zaprezentowała swoją kolekcję dziecięcych ubranek i akcesoriów dla "Babies R Us". Jesienna kolekcja dla najmłodszych jest kolejną zaprojektowaną przez gwiazdę. Dwa lata temu Heidi Klum promowała linie ubrań dla kobiet w ciąży. Jak widać Heidi spełnia się w roli mamy i chętnie dzieli swoim doświadczeniem z innymi kobietami. W końcu kto lepiej zna potrzeby maluchów i ich mam niż modelka, która posiada czwórkę dzieci?

Na premierze swojej linii odzieżowej Heidi wystąpiła w sukni na jedno ramię w panterę i uroczych sandałkach. Zwierzęcy wzór idealnie podkreśla opaleniznę i gra z czerwonym lakierem na stopach i dłoniach modelki, jednak czy to odpowiednia stylizacja na otwarcie sklepu z dziecięcymi ubrankami? Heidi ma słabość do pantery, zobacz jej stylizację na innej premierze.


Heidi Klum

Heidi Klum

Podoba Ci się ta stylizacja? Ubierz się jak Heidi Klum, podobne sukienki znalazłyśmy dla Ciebie tutaj.

Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 16.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×