Idealna suknia ślubna

Niedługo ślub, a Ty nie wiesz którą suknię wybrać, gdzie szukać i czym się inspirować? Bez strachu! Przygotowałyśmy dla Was przegląd najpiękniejszych i najmodniejszych sukni tego roku.

Idealna suknia ślubna

Idealna suknia ślubnaOkres przedślubny jest jednym z trudniejszych w życiu. Każda bowiem kobieta chce, aby jej ślub był od początku do końca idealny. Nieważne czy mówimy o spinkach do mankietu naszych wybranków, czy rodzaju kwiatów, którymi przystrojony będzie kościół. Jest to dla nas wyjątkowy dzień i z pewnością chcemy wyglądać i czuć się równie wyjątkowo!

 Z pozoru wyglądające suknie ślubne na witrynie sklepowej, różnią się jednak od siebie diametralnie! Tu koronka, tam falbanka, jedna jest dłuższa, druga krótsza. Zobaczcie na co postawili m.in. Oscar de la Renta, Vera Wang czy Maciej Zień i zainspiruj się do wyboru swojej, własnej.
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Wiktoria Malicka , Środa 12.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Ja bardzo długo szukałam idealnej sukienki. W zasadzie każdy z elementów mojego wesele musiał być dopracowany w każdym calu. Oczywiście nie wszystko wyszło tak jak chciałam, ale poza samą kreacją, najbardziej zadowolona byłam z muzyki. Wystąpiła u mnie orkiestra symfoniczna http://www.orkiestranaslub.pl/ , dziki której może przyjęcie weselne było wyjątkowe. Goście bardzo pozytywnie wypowiedzieli się o pomyśle z koncertem, a sama gra muzyków była wspaniała.
Dodano: 2015-08-31 18:33:48 Zgłoś nadużycie
AngelikaWagner
Ja mialam ta http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Agnes,10750,Moonlight-Collection,item,3385.html i robila mega wrazenie :)
Dodano: 2013-06-14 21:54:10 Zgłoś nadużycie
heartofglass
A mnie się podoba ta, z Royal Splendor. Prosta, skromna, trochę dziewczęca, już się w niej widzę w kościele.karen_2
Dodano: 2013-06-13 15:40:59 Zgłoś nadużycie
Ronami
Zgadzam się suknia ślubna to jeden z cięższych wyborów przed ślubem :).
Wybór jest tak duży, że nie wiadomo w końcu którą wybrać ...
Ze względu na nasz skromny budżet zdecydowałam się odkupić suknie od jednej użytkowniczki z portalu http://www.sprzedajsuknie.pl. Suknia była w idealnym stanie, także nikt nawet nie wiedział, że była odkupywana.

Drugą ważną sprawą, którą można napomknąć są zaproszenia ślubne, których wybór również jest ciężki i przeogromny. My postawiliśmy na sklep http://www.parka.com.pl
, który również z całego serca polecam!
Dodano: 2013-06-12 11:51:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×