Ikona mody: Anja Rubik

Jest zaliczana do ikon modelingu, niedawno skończyła 30 lat, ale na swój sukces pracuje już 15. O kim mowa? O naszej rodaczce, Anji Rubik!

Ikona mody: Anja Rubik

Ikona mody: Anja RubikAnja Rubik
, a właściwie Anna Rubik urodziła się w 1983 roku w Rzeszowie. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 15 lat. Wtedy to pojawiła się pierwszy raz na wybiegu w Mediolanie. Dwa i pół roku później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła brytyjskie liceum.

Mówi się, że projektanci lubią młode, świeżutkie modelki, co nie do końca sprawdziło się w przypadku naszej Anji. Jej kariera nabierała tempa wraz z wiekiem i doświadczeniem jakie zdobywała.

Na dzień dzisiejszy trudno mówi się o jej sukcesach. Była na okładkach niezliczonych edycji Vogue'a, Harpers Bazaar, Elle czy Numero. Uczestniczyła w kampanii największych domów mody takich jak Fendi, Chloe, Gucci, Giorgio Armani, DKNY, Lanvin itp. Współpracowała z najbardziej cenionymi nazwiskami w tej branży.

Na sesji do GAP'a poznała swojego obecnego męża, serbskiego modela, Sashę Knezevicia, z którym wzięła ślub w lipcu 2011 roku. Wraz z nim została dyrektor naczelną niemieckiego 25 Magazine. Pojawiła się gościnnie w polskiej edycji reality-show Top Model - Zostań Modelką, chociaż twierdziła, że z prawdziwym światem, program ten ma niewiele wspólnego.

Obecnie ma 30 lat, mieszka w Nowym Jorku i prawdopodobnie szykuje się żeby zaskoczyć nas czymś nowym! Może kolejną, po Giuseppe Zanotti, autorską kolekcją? Będziemy czekać!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ KAPiF

Dodał(a): Wiktoria Malicka , Piątek 14.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×