Ikona mody: Cindy Crawford

47-letnia modelka, znana ze swojego charakterystycznego pieprzyka na twarzy. Mówi się o niej, że "zdefiniowała pojęcie supermodelki". Cindy Crawford powraca wraz z magazynem Muse.

Ikona mody: Cindy Crawford

Ikona mody: Cindy CrawfordCynthia Ann Crawford urodziła się 20-ego lutego 1966 roku w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych. W wieku lat szesnastu została odkryta przez fotografa lokalnej gazety podczas wykonywania swojej wakacyjnej pracy. Niespełna rok poźniej podpisała kontrakt z agencją Elite Model Look w Chicago.

W 1986 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku by tam na dobre skupić się na swojej karierze. Szybko stała się jedną z najlepiej pracujących dziewczyn lat 80 i 90. Jej twarz zdobiła okładki magazynów Vogue, Cosmopolitan, W, People, Elle, Allure, Harpers Bazaar i wielu innych. Wystąpiła w kampanii Versace, Escady czy Revlonu.

 Dzięki zawrotnej karierze, Cindy szybko stała się celebrytką. W 1995 roku magazyn Forbes sklasyfikował ją jako najlepiej zarabiającą modelkę na Ziemi. Sława przyniosła jej wiele ról filmowych i telewizyjnych. Prowadziła między innymi program "MTV's house of style" i "Sex with Cindy Crawford".

Obecnie Cindy jest w szczęśliwym małżeństwie z Rande Gerber'em, z którym ma dwójkę wspaniałych dzieci, Presley'a Walker'a i Kaia Jordan. Sporadycznie pojawia się na okładkach magazynów czy w kampaniach reklamowych. Ostatnio ukazała się jej sesja zdjęciowa z magazynem Muse. Czy Cindy ma jeszcze to "coś"? Zobaczcie same!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YoutubeDodał(a): Wiktoria Malicka , Poniedziałek 17.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×