#ImNoAngel - Zobaczcie najnowszą kampanię bielizny z modelkami plus size

Czy trzeba mieć figurę Aniołków Victoria's Secret, by wyglądać seksownie w bieliźnie? Najnowsza kampania #ImNoAngel pokazuje, że nie. Zobaczcie sami!

ImNoAngel.jpg

#ImNoAngel - Zobaczcie najnowszą kampanię bielizny

Któż z nas nie kojarzy słynnych Aniołków Victoria's Secret? Cóż, chyba każda kobieta choć raz westchnęła i zapragnęła choć przez chwilę mieć figurę którejś z tych modelek.

Prawda jest taka, że większość z nas wcale nie wygląda w bieliźnie tak, jak prezentują się w niej Aniołki. Taki stan rzeczy jest często prostą drogą do kompleksów, które często nie są uzasadnione.

A przecież każda z nas jest piękna na swój sposób i powinna się z tego cieszyć niezależnie od tego, czy nosi rozmiar 0, czy też 44. Przecież każda z nas może być seksi jeśli tylko spojrzy na siebie odpowiednim kątem.

 

Powoli jednak spojrzenie na kobiecą figurę się zmienia Coraz więcej marek, a także znanych projektantów modowych zaczynają wprowadzać na wybiegi modelki plus size. Co więcej, modelki takie pojawiają się już także coraz częściej w różnych kampaniach.

Zobacz też: BRITNEY SPEARS W KAMPANII WŁASNEJ MARKI BIELIZNY 

Taką właśnie kampanię zaproponowała ostatnio marka bielizny Lane Bryant, która przy okazji promocji nowej kolekcji chce także promować naturalne kobiece kształty, dlatego ich bielizna prezentowana jest nie na "tradycyjnych" modelkach, ale na kobietach, których figury nie są idealne, choć bardzo piękne.

Cała akcja #ImNoAngel nie jest zwrócona przeciwko Victoria's Secret i nie ma na celu negowania piękna jakie prezentują sławne Aniołki. Jednak pokazuje, że nie trzeba być "Angel" by wyglądać pięknie w bieliźnie.

Zobaczcie najnowszą kampanię i akcję #ImNotAngel 

Zobacz też:


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 08.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×