Irina Shayk - dziewczyna Cristiano Ronaldo

Niezwykła uroda odziedziczona po ojcu – Tatarze, ciało bogini i związek z jednym z najgorętszych piłkarzy świata – tyle potrzeba, by znaleźć się na szczycie. Rosyjska modelka Irina Shayk to jedna z trybunowych sensacji Euro 2012. Poznajcie bliżej tę słowiańską piękność!

Irina Shayk - dziewczyna Cristiano Ronaldo

Irina Shayk - dziewczyna Cristiano Ronaldo

Dzieciństwo spędziła w Yemanzhelinsku, niewielkim miasteczku na południu Rosji. Po liceum studiowała marketing, ale zagadnienie okazało się zbyt nudne dla przyszłej gwiazdy: zmieniła profil edukacji na dbałość o urodę w miejscowej szkole kosmetyczek. Tam została zauważona przez przedstawiciela agencji modelek, który namówił ją na udział w konkursie Miss Czelabińska 2004 – konkurs oczywiście wygrała, a jej kariera rozkwitła.

Zobacz, czego Irina nauczyła się w szkole dla kosmetyczek - makijaż w stylu Iriny Shayk!

Irina Shayk

Irina Shayk - dziewczyna Cristiano Ronaldo


W 2007 roku została twarzą marki Intimissimi i trafiła na okładkę Sports Illustrated Swimsuit Issue. Pracowała też dla Victoria’s Secret, Lacoste, Guess, wystąpiła w teledysku Kanye Westa. Pojawiła się na okładkach Harper’s Bazaar, GQ, Glamour, Esquire… Zobaczcie galerię najciekawszych (naszym skromnym zdaniem) okładek Iriny!Ogromne emocje wywołuje związek Iriny z portugalskim piłkarzem Ronaldo – piękna Irina spotyka się z latynoskim playboyem już od maja 2010 roku! Para poznała się podczas sesji zdjęciowej do kampanii Armani Exchange. Sama Irina deklaruje, że największą miłością jej życia jest labrador Caesare, którego ojcem jest podobno pies z filmu "Marley i ja". Czy romans z Ronaldo ma szansę przerodzić się w coś więcej? Czas pokaże. Pewnym jest, że ta para to obecnie najgorętszy związek świata sportu… i mody.

Foto: B&EW, Fame Flynet, mat. prasowe

Źródło: Milionkobiet.plDodał(a): Natalia Woroniec , Wtorek 04.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Ronaldo...
not for long :
męskie dziwki istnieją fuck yeah
Dodano: 2012-09-14 01:30:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bardzo ladna dziewczyna...dziwie sie tylko jak mozna nasza Siwiec porównywać do niej jak i tak nie sa nic podobne.....Natalia traci wiele swoja inteligencja :)
Dodano: 2012-09-08 16:47:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
rzeczywiście piękna ronaldo na nią nie zasługuje ten bawidamek
Dodano: 2012-09-08 10:49:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ronaldo powinien znaleźć lepszą.
Dodano: 2012-09-04 14:21:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
ona piękna? haha dobre.
Dodano: 2012-09-04 14:21:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×