Jak ładnie złożyć koszulę w... 2 sekundy? Zobaczcie!

Dobrze poukładane rzeczy znacznie łatwiej jest utrzymać w porządku i ładzie. Mamy dla was zatem trik, który pomoże wam nauczyć się składać koszule sprawnie i bardzo szybko, bo zaledwie w 2 sekundy! Zobaczcie sami.

składanie koszuli.jpg

Jak ładnie złożyć koszulę w... 2 sekundy? Zobaczcie!

Są rzeczy, które czasem choć wydają się pozornie proste, sprawiają nam trudności. Na szczęście są także triki, które takie problemy rozwiązują bardzo szybko. A oto jeden z nich!

Porządek w szafie to zmora nie jednej osoby, zwłaszcza, gdy nie ma się zbyt wiele miejsca. Dobrze poukładane ciuchy nie tylko ładnie się prezentują, ale także znacznie mniej się niszczą i dzięki temu dłużej nam służą.

Zobacz też: JAK ŁADNIE UŁOŻYĆ KWIATY W WAZONIE? POZNAJ PROSTĄ SZTUCZKĘ 

Każdy z nas ma z pewnością koszule i podkoszulki, które niesfornie układają się w szafie. Próba złożenia ich w sensowny sposób zawsze kończy się tak samo źle. Często iryzujemy się, że wyjmując koszulę z szafy jest ona tak pomięta, że nie za bardzo nadaje się do tego, by ją założyć. Co więcej, tak wyglądają wszystkie koszule i podkoszulki, które aktualnie mamy w szafie i tak powstaje problem.

 

Aby uniknąć takich przykrych sytuacji wystarczy nauczyć się odpowiednio składać tę część garderoby. Okazuje się, że jest to naprawdę prosta i bardzo, bardzo szybka czynność. Wyobrażacie sobie bowiem, że można złożyć podkoszulek w... 2 sekundy?! Tak, to jest możliwe, co więcej, wcale nie jest takie trudne i nie wymaga wielu lat treningów i ćwiczeń.

Zobacz też: JAK IDEALNIE WYPRASOWAĆ ELEGANCKĄ KOSZULĘ? OTO INSTRUKCJA 

Wystarczy rozłożyć koszulę na plecach, złapać w odpowiednim miejscu i przełożyć. Tak, teraz może brzmieć to nieco niezrozumiale, ale w poniższym filmie możecie dokładnie zobaczyć jak to się robi. 

Nareszcie wasz koszulowy koszmar może się skończyć, a zaoszczędzony czas możecie przeznaczyć na znacznie przyjemniejsze rzeczy niż składanie eleganckich koszul i t-shirtów, czy prasowanie ich, gdy po wyjęciu z szafy okazuje się, że nie nadają się do założenia.

Oto prosta i szybka instrukcja, która z pewnością przyda się każdemu! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 23.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar