Jak rozciągnąć jeansy?

Każdemu może się przytyć. Jak wtedy dopasować jeansy? Sprawdźcie.

Jak rozciągnąć jeansy?

Zapewne wiele z was ma swoje ulubione jeansy, jednak te nie zawsze pasują po przybraniu paru kilogramów na wadze, czy po upraniu ich w ciepłej wodzie. Nie oznacza to jednak, że od razu muszą trafić do kosza. Mamy dla was sposoby na rozciągnięcie spodni. Co prawda zwiększenie ich rozmiaru w pasie jest dużo trudniejsze od nogawek i ud, ale warto spróbować.

1. Przede wszystkim wyposaż się w butelkę ze spryskiwaczem napełnioną wodą.

2. Jeżeli chcesz powiększyć jeansy w okolicach pośladków albo ud, to właśnie te miejsca spryskuj wodą, aż będą wilgotne. Potem silnie je rozciągaj wszerz.

Zobaczcie także: DIY: Jak zrobić jeansy z dziurami? - Zobacz jakie to proste

3. Załóż jeszcze wilgotne spodnie i zrób kilka przysiadów, pozycję na "żabkę", czyli w przysiadzie spróbuj zrobić kółko nogami, zginaj nogi w kolanach dotykając nimi brody, nachylaj się. Możesz sobie to podzielić na dwie serie - rozciąganie każdego pośladka oddzielnie. Na koniec rozwieś spodnie do wyschnięcia.

4. Podobnie rzecz się przedstawia w rozciąganiu jeansów na długość. Nogawki także trzeba mocno spryskać wodą, a potem mocno naciągnąć. W celu równomiernego naciągnięcia nogawek należy jeszcze wilgotne spodnie złożyć na pół, położyć na podłodze, stanąć w miejscu talii i mocnymi ruchami pociągnąć je ku górze. Jednak coś za coś - jeżeli jeansy się wydłużą, to prawdopodobnie będą bardziej obcisłe.

Zobaczcie także: Czym może grozić noszenie zbyt obcisłych spodni?

5. Jeżeli nie chcecie się wysilać, możecie jeszcze wilgotne spodnie nałożyć na szeroki przedmiot, np. na krzesło i tak pozostawić do wyschnięcia - ich rozmiar się zwiększy.

6. Jeżeli zależy wam na niewielkim powiększeniu spodni, wystarczy je założyć na siebie, kiedy są lekko wilgotne i łatwo o ich dopasowanie.

7. Po przeprowadzonym rozciąganiu, kiedy zdecydujesz się na wyjście w tych spodniach, przez pierwsze 10 minut bądź aktywna fizycznie, aby mogły się dopasować do ciała. Lekki trening przed pracą skutecznie was pobudzi.

Warto pamiętać, że po kolejnym praniu, spodnie mogą wrócić do swoich poprzednich rozmiarów i potrzebne będzie kolejne ich rozciąganie.

Jakie są wasze sposoby na rozciągnięcie spodni?Zobaczcie także:Foto: Shutterstock


Dodał(a): Natalia , Czwartek 16.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×