Jak się zmieniała męska moda na przestrzeni 100 lat?

Nie tylko damska moda mocno ewoluowała. Zobaczcie.

Jak się zmieniała męska moda na przestrzeni 100 lat?

Obecnie nie tylko panie zwracają dużą uwagę na swoje stylizacje. Mężczyźni nie pozostają w tyle. Także w męskiej modzie niektóre elementy z dawnych lat, wracają w aktualnych trendach, zatem dobrze wiedzieć, jak się zmieniała moda.

Zobaczcie także: Panowie postanowili przymierzyć bikini. Co o nim sądzą?


Naszym zdaniem obecnie wiele kobiet chciałoby aby ich mężczyźni zakładali niektóre elementy garderoby z dawnych lat. W końcu podobają nam się np. faceci w skórach, czy trampkach. Fakt, kapelusze nie do końca odpowiadają naszym gustom, czy marynarki w kratkę albo kamizelki, ale wiele z trendów pokazanych na nagraniu przygotowanym przez mode.com. chętnie widziałybyśmy na naszych partnerach.

Zobaczcie także: 3 stylizacje z białymi dżinsami w roli głównej


Filmy pokazujące zmiany, jakie dokonały się na przestrzeni lat, ostatnio biją rekordy popularności. Czyżby coraz więcej osób interesowało się nie tylko bieżącymi trendami, ale też było ciekawych, jak dawniej się noszono? A może przeważa chęć zaczerpnięcia inspiracji z dawnych stylizacji?

Zobaczcie nagranie przedstawiające, jak na przestrzeni 100 lat zmieniała się męska moda:Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Anka P. , Piątek 10.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
karolina5265
Bardzo zmieniło się też postrzeganie. Zauważyliście, że bardzo modny stał się androgyniczny typ urody ? Wielu mężczyzn właśnie z taką urodą robi karierę np. w modelingu.
Dodano: 2018-03-15 11:39:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wszystko bardzo fajnie ukazane. Zawsze jest tak że moda na jakieś rzeczy powraca po jakimś czasie. Ciekawe czy kiedyś wróci moda z lat np 1950 :D . Fajnie ukazane stroje i dodatki do nich. Mi najbardziej podobają się paski i je kolekcjonuję, ostatni jaki kupiłem tutaj: http://www.rexcraft.pl/pasek-skorzany-meski-braz/ bardzo przypadł mi do gustu.
Dodano: 2017-05-11 11:39:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×