Jak w ciagu ostatnich 100 lat zmieniała się moda?

Lubicie być na bieżąco z trendami modowymi? Może warto także poznać ich historię. Zobaczcie 2-minutowy filmik, który obrazuje, jak w ciągu ostatnich lat zmieniała się moda.

Jak się zmieniała moda w ciągu ostatnich 100 lat

Obecnie mnóstwo osób uważa się za specjalistów od mody. Wiele blogerek i blogerów modowych bryluje w świecie show-biznesu, a miliony osób biorą z nich przykład w kwestii stylizacji.

Zobaczcie także: Zobaczcie, jak na przestrzeni wieków zmieniały się kroje strojów kąpielowych

Teraz w modzie wszystkie chwyty są dozwolone. Jedni wybierają klasyczne połączenia, a inni wolą bardziej ekstrawaganckie stroje, jak np. Michał Kwiatkowski, czy Macademian Girl.

Jednak czy aby uważać się za eksperta w sferze mody nie trzeba poznać jej historii? Naszym zdaniem warto. Teraz zadanie zostało ułatwione. Dla wszystkich tych, którzy pragną w szybki sposób sprawdzić, jak na przestrzeni stu lat zmieniały się trendy, powstał materiał wydany przez serwis Mode.com. Trwa on tylko dwie minuty, a widzimy na nim kreacje od 1915 roku. Zmieniają się one co 10 lat. Można w nich zauważyć elementy, które i obecnie trafiają do wielu stylizacji.Zobaczcie ten materiał:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 08.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×