Jak wygląda praca modelki? O jej ciemnej stronie opowiada Zuzanna Buchwald

Nie od dzisiaj wiadomo, że kariera modelek nie zawsze wygląda różowo, ale te wyznania mogą was zaskoczyć.

zuzanna buchwald.jpg

Wiele młodych dziewczyn jest w stanie poświęcić się do maksimum, byle tylko chodzić po wybiegu. Wydaje się to karierą marzeń - podróże, drogie ubrania, ale jak jest naprawdę?

O ciemnej stronie modelingu w szczerym wywiadzie opowiedziała Zuzanna Buchwald. Materiał powstał w ramach serii Real Women Real Stories.

Będąc nastolatką, Zuzanna trenowała lekkoatletykę i miała po prostu zdrowe, umięśnione, szczupłe ciało, które jednak nie do końca podobało się agencji modelek, do której trafiła. Co za tym idzie, musiała zmienić swój wygląd. Przedstawiono jej prosty sposób - miała nie jeść i nie ćwiczyć.

Jak łatwo można się domyślić, takie postępowanie doprowadziło ją do bulimii i anoreksji, które niszczyły jej ciało - zaczęły jej wypadać włosy, przez 3 lata nie miesiączkowała, miała problemy ze skórą i oczywiście była bardzo słaba.

Zuzanna jednak postanowiła zmienić swoje życie i zabrać głos w sprawie tego, jak wygląda życie modelek, dlatego też jej historia znalazła się w tym cyklu video na YouTube.

Modelka pokazała ciemną stronę tej profesji, której młode dziewczyny nie są świadome, znając tę branżę tylko z Instagrama, czy historii gwiazd, które już nie muszą walczyć o zlecenia. Prawda jest jednak taka, że problemy zdrowotne modelek są bardzo powszechne. Najczęściej jest to depresja i zaburzenia odżywiania.

Posłuchajcie całego wyznania Zuzanny Buchwald:

Ciemna strona modelingu - Zuzanna Buchwald opowiada swoją historię

cc


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: YouTube@Real Women Real Stories

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 12.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar