Jak zasznurować buty w 4 sekundy?

Nie lubicie wiązać sznurówek? Teraz to może się zmienić! Zobaczcie niezwykłą sztuczkę, jak zasznurować buty w 4 sekundy.

jak-zasznurowac-buty-w-3-sekundy.jpg

Nie lubicie wiązać sznurówek? Rozwiązaniem może być wybieranie takich butów, które wsuwa się na stopę lub zapina na pasek lub rzepy, ale, jak wiadomo, to wyjście tylko na krótką metę, bo w końcu mogą spodobać się wam takie buty, które będziecie musieli sznurować. Trudno byłoby chodzić tylko w balerinach, sandałach czy klapkach. Jakby nie było, większość butów sportowych czy ukochane przez wielu trampki są właśnie wiązane!

Zobaczcie także: Wzorzyste sukienki maxi na lato 2015 - przegląd 

Wiązanie sznurówek to dla niektórych istna zmora, szczególnie, jeśli trzeba to zrobić pod presją czasu. Trudno stwierdzić, dlaczego tak się dzieje, ale sznurówki, jak na złość, najbardziej lubią rozwiązywać się właśnie wtedy, gdy się spieszymy lub w miejscach, gdzie trudno nam przystanąć na dłużej niż chwilę.  

W takich sytuacjach pomocny okazałby się nasz sposób na najszybsze z możliwych zasznurowanie butów. Jeśli macie swój sposób wiązania sznurówek, sprawdźcie ile czasu wam to zajmuje. Nam wystarczą 4 sekundy, po 2 na dwa buty! Kto da mniej?

Zobaczcie, jak w 2 sekundy zawiązać sznurówki i już zacznijcie trenować na swoich butach! Ta nauka naprawdę się opłaca!

Zobaczcie także: Trampki i inne buty sportowe w srebrze i złocieŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube, ShutterstockDodał(a): Karolina Zdunowska , Sobota 20.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar