Jaka jest kolekcja Macieja Zienia: Zień a Porter?

Myślicie, że projekty znanych osobistości nie są dla Was? Maciej Zień stworzył kolekcję, po którą śmiało mogą sięgać kobiety nie tylko w rozmiarze poniżej 36.

Jaka jest kolekcja Macieja Zienia: Zień a Porter?

Jaka jest kolekcja Macieja Zienia: Zień a Porter?


Kolekcja Zień a Porter przeznaczona jest dla kobiet aktywnych zawodowo, ceniących elegancję oraz wygodę, ale jednocześnie chcących pokazać swój indywidualny styl.

Od miesiąca mam swój butik w Galerii Mokotów. Jest to nowe wyzwanie, wyzwanie dla kobiet, które są kobietami pracującymi. Kolekcja, która tam jest pokazana, to Zień a Porter, czyli naprawdę użytkowa, w pełnej rozmiarówce. To, co jest dla mnie nowością i ciekawym doświadczeniem, jeśli chodzi o podejście do mody, to to, że właściwości tkanin są bardzo istotne, dlatego że te produkty mają być do codziennego użytku. Ponieważ jest to produkcja krótkich serii, udało mi się bardzo obniżyć cenę. Na razie ubrania z tej kolekcja są w rozmiarach od 36 do 42. Jest to pierwsza kolekcja, więc na razie bardzo dużo się jeszcze uczymy i słuchamy opinii klientek. - mówi Maciej Zień w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

W kolekcji znajdziemy eleganckie, proste sukienki, kostiumy i luźne tuniki. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, w której dominuje czerń, biel, granat, czerwień i niebieskości. Nowością są tkaniny: bawełna z jedwabiem, bawełna ze streczem, muśliny, żorżety, krepy i jedwabne dzianiny. Wybierając materiały, projektant zwracał uwagę na to, jak zachowują się one przy częstym noszeniu, a więc czy nie tracą koloru po praniu, nie gniotą się.Zobaczcie co jeszcze o tej kolekcji i swoich planach na przyszłe sezony mówi Maciej Zień:Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: KAPiF/ YouTube
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 22.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×