Jakie płaszcze noszą gwiazdy?

Sroga zima jeszcze nie nadeszła, dlatego śmiało możemy paradować w modnym i stylowym płaszczu. Zobaczcie, jakie płaszcze upodobały sobie nasze rodzime gwiazdy: Magdalena Mołek, Agnieszka Maciąg, Małgorzata Rozenek i Maria Niklińska?

Jakie płaszcze noszą gwiazdy?

Jakie płaszcze noszą gwiazdy?

Na puchową kurtkę jeszcze przyjdzie czas. Póki co, możemy cieszyć się urokliwymi anomaliami pogodowymi, które pozwalają  nosić się w nieco cieńszy i luźniejszy sposób. Jak widać wśród polskich gwiazd króluje klasyczny płaszcz za kolano, idealny zarówno w sytuacjach niezobowiązujących, jak i tych wymagających elegancji.

Kobiety coraz częściej decydują się na odważne, zdecydowane kolory, co cieszy oko i napawa optymizmem. Polskie ulice nie muszą być szare, mogą tętnić wszystkimi kolorami tęczy poprzez modę. Czarny płaszcz to absolutna klasyka, która powinna wisieć w szafie każdej z nas. Powinnyśmy jednak otworzyć się na inne barwy, które dodadzą nam wigoru i odmienią naszą aurę.

Naszą uwagę, swoimi płaszczami, przykuły w tym tygodniu cztery Panie. Zaczynając od znanej dziennikarki, Małgorzaty Mołek, która nie boi się jaskrawych, pobudzających kolorów, takich ja żółć, która w połączeniu z granatowymi dodatkami - czapką i szalikiem, prezentuje się wyśmienicie! Następna na naszej liście jest perfekcyjna Pani domu, Małgorzata Rozenek. Jaj fuksjowy płaszcz z pagonami, zestawiony z szpileczkami w tym samym kolorze, stanowi całość godną naśladownictwa. Jeśli chcecie podkreślić swój żywiołowy temperament, idźcie w ślady Marii Niklińskiej, czerwień prowokuje, czasem działa jak płachta na byka, ale niekiedy jest to wyzwanie warte podjęcia. O ile starczy Wam odwagi! Dla tych z Was, które nie chcą szokować, proponujemy elegancję w wydaniu Agnieszki Maciąg.

Który z płaszczu podoba się Wam najbardziej?


Jakie płaszcze noszą gwiazdy?

Magdalena Mołek

Jakie płaszcze noszą gwiazdy?

Agnieszka Maciąg

Jakie płaszcze noszą gwiazdy?

Małgorzata Rozenek

Jakie płaszcze noszą gwiazdy?

Maria Niklińska


 Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 07.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×