Jeremy Scott dla adidas Originals jesień-zima 2013

Jeremy Scott kolejny raz projektuje dla adidas Originals i ponownie zachwyca! Kolorowa i odlotowa kolekcja na sezon jesień-zima 2013 pełna jest znaków rozpoznawczych charakterystycznych dla twórczości światowej sławy projektanta. Jak zwykle nie brakuje kolorowych skrzydeł, misiów, kwiatów i zaskakujących printów.

Jeremy Scott dla adidas Originals jesień-zima 2013

Jeremy Scott dla adidas Originals jesień-zima 2013

Projekty Jeremy’ego Scotta dla adidas Originals są jedyne w swoim rodzaju i prezentują unikalną wizję mody. A jaka ona jest? Barwna, zaskakująca i zabawna. Jeremy Scott jak nikt inny potrafi bawić się trendami tworząc pozytywne i nieoczywiste połączenia. Najnowsza kolekcja dla adidas Originals to unisexowa i wybuchowa mieszanka popartu, oryginalnych printów i ciekawych krojów.

W kolekcji jesień-zima 2013 znajdziemy cała gamę ubrań oraz butów. Najnowsze projekty Jeremiego Scotta przenoszą nas w iście bajkowy świat. Printy szachownicy niczym z "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona, kwiaty, barokowe, bogate w złote elementy grafiki, jaskrawe, i co zaskakujące, wesołe moro, z pewnością zdobędą uznanie fanów twórczości projektanta. O 10-letniej kolaboracji Jeremiego Scotta z adidas Originlas przypomina wskrzeszony przez projektanta motyw dolarów, widoczny tym razem na modelu JS Wings 2.0.

Zobaczcie film promujący najnowszą kolekcję adidas Originals jesień-zima 2013:
Zapraszamy do obejrzenia lookbook'a adidas Originals jesień-zima 2013!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

">">">


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 04.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×