Jessie J też będzie projektować

Brytyjska piosenkarka Jessie J już wkrótce ma dołączyć do zaszczytnego grona gwiazd-projektantów. Mentorką początkującej wizjonerki mody będzie nie kto inny, jak sama Stella McCartney.

Jessie J

Jessie J


24-letnia piosenkarka ujawniła magazynowi Elle, że właśnie podjęła rozmowy z brytyjską projektantką na temat ich przyszłej współpracy. Stella McCartney, której kreacje cieszą się wśród gwiazd niesłabnącą popularnością, wyraziła entuzjastyczną chęć zaprojektowania nowej kolekcji właśnie z udziałem Jessie J.

Choć piosenkarka w projektach McCartney pojawiła się zaledwie kilka razy, to nie przeszkodziło jej w wyrażeniu ogromnego uznania dla tej niesamowitej projektantki.

Trzeba przyznać, że to solidny start dla piosenkarki, która do tej pory rzadko mogła pochwalić się udanymi stylizacjami.

Jessie J

Jessie J

Jak przyznała wokalistka, moda to jej konik i ostatnio coraz bardziej się w nią zagłębia. Skutki jej modowej fascynacji w przeszłości wyglądały jednak różnie. Dziś Jessie tłumaczy się dość pokrętnie:

"Mój styl 3 lata temu był bardzo kreskówkowy, naprawdę straszny. Zawsze chciałam wyglądać tak, jak dziś, ale obawiałam się, że to nie zwróci niczyjej uwagi. Na początku kariery każdy chce zabłysnąć, by inni oglądali się i pytali kto to?"

Jessie J

Jessie J

Nie wątpimy że Jessie błyszczała, ale obawiamy się, że niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. I choć każdy ma prawo do błędów młodości, to śmiemy wątpić czy ta kolaboracja wyjdzie na zdrowie obydwu zainteresowanym. Mamy nadzieję, że Stella jeszcze 10 razy przemyśli sprawę.

Jessie J to nie jedyna piosenkarka, która próbuje swoich sił w świecie mody. KLIKNIJ TUTAJ i przeczytaj, które gwiazdy podjęły podobne wyzwanie - niestety z różnym skutkiem.

gwiazdy glowne.jpg

Stella McCartney

Stella McCartney

Jessie J

Jessie J

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 02.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×