Joanna Kulig na premierze filmu "Disco Polo"

To jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów tego roku. Zobaczcie, jak na jego premierze prezentowała się Joanna Kulig.

Joanna Kulig na premierze filmu "Disco Polo"


Za nami premiera filmu "Disco Polo", który zapowiada się na prawdziwy hit (Zobaczcie tutaj: Disco Polo - czy to będzie filmowy hit?). W rolach głównych wystąpili m.in. Dawid Ogrodnik, Paweł Głowacki, Tomasz Kot, Aleksandra Hamkało oraz Joanna Kulig.

Pomimo tego, że w filmie nie zobaczymy eleganckich kreacji, a głównym elementem stylizacji są kolorowe kostiumy, na premierze filmu nie zabrakło klasycznych stylizacji, na którą zdecydowała się m.in. Joanna Kulig.

Aktorka wybrała na tę okazję look od Bohoboco. Joanna wystąpiła w biało-czarnym topie z geometryczną aplikacją i dopasowanej spódnicy z transparentnymi lampasami. Całość dopełniła dwukolorową kopertówką pochodzącą z najnowszej kolekcji duetu Bohoboco.

Warto pamiętać, że Joannę Kulig teraz możemy oglądać także w serialu "O mnie się nie martw", w którym gra dzielną matkę dwóch córek, a rola ta przyniosła jej sporą sympatię wśród widzów.

Zobaczcie, jak wczoraj prezentowała się aktorka
Joanna Kulig na premierze filmu "Disco Polo"

Joanna Kulig na premierze filmu "Disco Polo"


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 25.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×