John Galliano projektantem Top Shopu?

Świat mody znów huczy od plotek dotyczących kontrowersyjnego projektanta Johna Galliano, oskarżonego o awanturę z faszystowskimi wyzwiskami. Tym razem spekuluje się o rzekomej współpracy Galliano z popularną angielską sieciówką Top Shop. Czyżby świat mody chciał mu dać drugą szansę?

John Galliano projektantem Top Shopu?

Wszystko wskazuje na to, iż kolejną kolekcję dla angielskiego giganta odzieżowego zaprojektuje były projektant domu mody Dior - John Galliano. Tym samym będzie to druga wielka współpraca Top Shopu z gwiazdą świata mody, zaraz po Kate Moss.

Donawiązania rozmów pomiędzy Galliano a Philipem Greenem, właścicielem Top Shopu, najprawdopodobniej doszło podczas wesela modelki Kate Moss. Jak wskazuje brytyjski Vogue, większość kwestii dotyczących współpracy została już ustalona, do omówienia pozostały kwestie finansowe.

Fashionistki zacierają już ręcę. Nie wiadomo jeszcze na ile plotki się sprawdzą, ale i tak wszyscy szykują się na spektakularny sukces kolekcji zaprojektowanej przez Galliano. Zapewne przyćmi ona kolekcje szwedzkiej sieciówki H&M we współpracy z Lanvin.


Foto: BE&W
Źródło: www.styleite.comDodał(a): Karolina Czaja , Środa 13.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×