Justin Bieber w kampanii Calvina Kleina

Czyżby muzyk poczuł w sobie ducha modela? Sprawdźcie.

Justin Bieber


Nie ma co ukrywać, że kampanie prezentujące kolekcje bielizny są po prostu zmysłowe. Zapewne wiele z was ma z tyłu głowy reklamę bielizny z Davidem Beckhamem w roli głównej. W tego typu projektach nie wystarczy sławne nazwisko - potrzebne jest także dobrze zbudowane ciało. Czyżby Justin Bieber stwierdził, że takowym już może się pochwalić?

O tym, że muzyk zostanie twarzą kampanii Calvina Kleina mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz marka  ogłosiła na swoim profilu na Facebooku: Believe it. Justin Bieber + Lara Stone for Calvin Klein. ‪#‎mycalvins. Zdjęcia potwierdziły tę zaskakującą informację.

Justin Bieber jest znany ze swojego ekscentrycznego zachowania, ale nie da się ukryć, że kobiety, a właściwie nastolatki, są w nim wprost zakochane. Tym razem jednak przyszło mu wystąpić u boku prawdziwej kobiety, ambasadorki marki - Lary Stone, prezentując wiosenną kolekcję dżinsów oraz bielizny Calvina Kleina. Fotografie są czarno-białe, a ich autorem jest słynny duet Mert & Marcus.

Oprócz zmysłowych zdjęć możemy oglądać także video promujące tę kampanię. Sprawdźcie sami!


Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin BieberZobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 07.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×