Już dziś pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu!

Już dziś wieczorem, wszyscy pasjonaci mody będą mogli obejrzeć na żywo pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej prosto z Paris Fashion Week.

Już dziś pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu!

Już dziś pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu!

W ramach platformy T-Mobile fashion każdy użytkownik internetu będący fanem talentu tej wybitnej polskiej projektantki, będzie mógł śledzić to wydarzenie z dowolnego miejsca na świecie. Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 21.00, kiedy to ma rozpocząć się pokaz.

Projektantka już po raz drugi zaprezentuje swoją kolekcję podczas tego prestiżowego tygodnia mody. Nadchodzący pokaz odbędzie się w paryskiej Ecole Nationale Superieure des Beaux Arts (Akademii Sztuk Pięknych). Jak mówi sama projektantka tym razem jej "Kolekcja jesień-zima 2014/15 to opowieść, bardzo osobista opowieść rodzinna. Opowieść o ludziach gnanych przez historię."

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie miał swoją premierę nowy produkt z linii Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion. Charakterystyczna bransoleta z medalionami jak zwykle stanowi integralną część nowej kolekcji.

Wydarzenie transmitowane będzie na fanpage'u T-Mobile PL na Facebooku.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z przygotowań Gosi Baczyńskiej do pokazu kolekcji jesień-zima 2014/15, która zostanie zaprezentowana podczas Paris Fashion Week:Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 27.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×