Kampania ANARCHY by Qπш Robert Kupisz

Minęły 4 lata odkąd Robert Kupisz zadebiutował w roli projektanta. Charakterystyczny styl, który stworzył, w szybkim czasie wpisał się w estetykę polskiego streetwear’u, a każda kolekcja zaskakuje i umacnia jego pozycję na polskim rynku modowym. Zobaczcie, co proponuje tym razem.

Kampania ANARCHY by Qπш Robert Kupisz


Robert Kupisz konsekwentnie dąży do rozwoju swojej marki, co zaowocowało pierwsza oficjalną kampanią. Do stworzenia sesji wizerunkowej kolekcji ANARCHY by QПШ Robert Kupisz lato 2015, Robert zaprosił Marcina Tyszkę. Wybór fotografa był prosty. Z Marcinem znamy się od 15 lat. Pracowaliśmy razem przy wielu sesjach. To on pokazał moje portfolio w Paryżu i przyczynił się do tego, że jako stylista fryzur pracowałem przy sesjach dla zagranicznych magazynów. To bardzo inspirująca współpraca i gwarancja zdjęć na światowym poziomie – powiedział Robert.

Pomysłem na kampanię ANARCHY był bunt. Na fotografiach została przedstawiona ucieczka pary rodzeństwa, która pragnie się skryć przed rzeczywistością i światem, który próbuje ich zaszufladkować, ocenić i ograniczyć. Dominują czerń, ręcznie farbowane szarości, skóry, zamki i naszywki charakterystyczne dla subkultur Jarocina 1980 r., którym projektant inspirował się podczas tworzenia   kolekcji ANARCHY.

Zamysłem Roberta Kupisza  było, aby ruchy i gesty modeli uchwycone w kadrze, przypominały dynamiczność tancerzy. Zależało nam na tym żeby pokazać, że te ubrania są wygodne i można się w nich swobodnie poruszać. Sam prowadzę aktywny tryb życia. Jeżdżę w ubraniach mojej marki na rolkach, biegam, ćwiczę crossfit, dlatego wiem, że nadają się do takich sesji – mówi Robert.

Kolekcja ANARCHY jest bardzo buntownicza. Ten  bunt pokazujemy w subtelnej estetyce, bez makijażu. Zdjęcia robiliśmy na mokro w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu – dodaje Marcin Tyszka.

W kampanii widzimy Anatola Modzelewskiego. Jego niepokojąca uroda doskonale wpasowuje się w styl kolekcji. Zbuntowany, niepokorny, trochę tajemniczy - jest dokładnie, jak moje ubrania - podkreśla Robert. Dla kontrastu zestawiono go z debiutantką Martą Wieczorek. Anatol ma w sobie coś z arystokraty, a zarazem z łobuza. Marta to piękna i bardzo subtelna dziewczyna. Dlatego pomyślałem, że stworzą świetny duet.ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (1).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (2).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (3).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (4).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (5).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (6).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (7).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (8).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (9).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (10).jpg

ANARCHY by Robert Kupisz fot. Marcin Tyszka (11).jpg


Zobaczcie także:ccc
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 13.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×