Kampania Dolce & Gabbana wiosna-lato 2014

Sezon wiosna-lato już za chwilę. Duet Dolce & Gabbana w tej kampanii nie tylko prezentuje piękne ubrania ale także próbuje udowodnić co jest w życiu najważniejsze. Chcesz zobaczyć czy im się to udało?

Kampania Dolce & Gabbana wiosna-lato 2014

Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną przez poprzednie lookbooki zdjęcia zostały wykonane na Sycylii. Przedstawiają one męskich mieszkańców wyspy wraz ze znanymi gwiazdami, które od lat związane są z marką. Autorem ilustracji do kampanii jest Domenico Dolce, a na zdjęciach pojawiają się ikony modelingu takie jak: Eva Herzigova, Bianca Balti, Catherine McNeil, Tony Ward, Noah Mills, Adam Senn czy Evandro Soldati.

Kilka miesięcy temu powstał projekt #DGFamily. Na stronie marki można publikować swoje zdjęcia z najbliższymi, które będą razem tworzyły jeden wielki kolaż. Po ostatnich skandalach związanych z Dolce & Gabbana akcja ma ta na celu poprawienie wizerunku marki, który nieco ucierpiał. Włosi stawiają na to co dla nich najważniejsze, czyli na rodzinę i w takim klimacie jest kampania wiosna-lato na rok 2014.

Zobaczcie całą kampanię:

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasoweDodał(a): Natalia Kazimierczuk , Wtorek 07.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Iwa
Jak zwykle na bogato:) W strojach preferuję raczej prostotę, szaleję w dodatkach i tam może się dziać:) Polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - świetne dodatki i akcesoria, które zrobią cały look:)
Dodano: 2014-02-20 18:42:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×