Karlie Kloss na okładkach Vogue

Wrzesień jest w kalendarzu świata mody jednym z najważniejszych miesięcy. Sytuację na rynku oraz nastroje w branży odzwierciedlają najobszerniejsze w roku wydania czołowych magazynów, w tym niekwestionowanej biblii- magazynu Vogue. Redaktorzy czasopisma we wszystkich krajach starają się, by ich edycja była najciekawsza, zawierała jak najwięcej reklam, a także, by miała najlepszą okładkę. Japonia i Wielka Brytania wybrały Karlie Kloss.

Karlie Kloss

Karlie Kloss na okładkach Vogue

Co roku na wrześniowych Vogue prezentują się jedynie te gwiazdy, które odniosły znaczący sukces: ikony popkultury, aktorki, które zagrały swą życiową rolę, czy celebrytki, które wyznaczają trendy. Modelki, nawet najpopularniejsze muszą zadowolić się pozostałymi jedenastoma miesiącami. Stąd ogromne zdziwienie w świecie mody, kiedy jedna z nich pojawiła się, nie na jednej, lecz dwóch okładkach wrześniowego wydania. Mowa o Karlie Kloss, której twarz zdobi edycję brytyjską i japońską.


Pojawienie się na okładkach najważniejszych numerów w kalendarzu potwierdza wysoką pozycję młodziutkiej modelki. Amerykanka, która za kilka dni skończy dwadzieścia lat jest według rankingu models.com, trzecią na świecie top modelką (zaszczytne miejsce dzieli z Anją Rubik). Od momentu, gdy pojawiła się na wybiegu po raz pierwszy, Karlie Kloss bierze udział w pokazach najważniejszych projektantów. W ubiegłym sezonie otwierała 10 i zamykała 8 prezentacji kolekcji topowych domów mody. Karlie Kloss wielokrotnie pozowała w reklamach takich marek jak Dolce&Gabanna, Elie Saab, Nina Ricci czy Donna Karan. Na swoim koncie ma także okładki dla najważniejszych magazynów. Zobaczcie sesję zdjęciową Karlie Kloss w japońskim wydaniu Vogue oraz porównajcie okładki, która podoba Wam się bardziej? 

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss


Karlie Kloss

Vogue Japan


Karlie Kloss

Vogue UK

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: Mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Martyna Matysiak , Wtorek 31.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
ZXtvFv , iausgtpbdhfy, [link=http://idrekzayoemp.com/]idrekzayoemp[/link], http://alrczjancomg.com/
Dodano: 2012-10-12 00:46:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
MxuOf8 bqkhpfvdzzgm
Dodano: 2012-10-11 18:26:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
uQK0jK ydqnsxagzchg
Dodano: 2012-10-10 12:56:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
This is way more helpful than anything else I've looekd at.
Dodano: 2012-10-09 13:56:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×