Kate Moss i George Michael razem!

...na okładce, oczywiście. Dwójka bardzo wpływowych Londyńczyków połączyła siły dla francuskiej biblii mody. Efekt? Oceńcie same!

Kate Moss i George Michael

Kate Moss i George Michael razem!

W jednym z niewielu wywiadów Kate Moss przyznała, że jej największą "porażką" w karierze był brak zaproszenia do wystąpienia w teledysku George'a Michaela "Freedom". Po latach piosenkarz naprawia ten błąd - Kate gra główną rolę w klipie do jego najnowszego utworu "White Light". Moss wciela się w nim w anioła - stróża w białym futerku, który rzucając monetą decyduje o losie artysty. Ta rola nie jest nawet w połowie tak ekscytująca, jak kreacja modelki w teledysku do "I just don't know what to do with myself" The White Stripes, gdzie piękna Brytyjka wije się uwodzicielsko na rurze. Zobaczcie oba klipy poniżej:
Przyjaźń George'a i Kate postanowił udokumentować francuski Vogue- poświęcił im okładkę październikowego wydania. Opalony, brodaty piosenkarz uśmiecha się promiennie podczas gdy Kate olśniewa w czerwonej sukni... Efekt psuje jedynie nadmierny retusz. A szkoda.

Kate Moss i George Michael

Foto: mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 20.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×