Kate Moss twarzą marki Alexander McQueen

Kate Moss nie długo świętowała swoje 40. urodziny. Zaraz po odważnej sesji w Playboyu, w której na poklatkowych fotografiach, smaga oko widza pejczem, podjęła się kolejnego dość odważnemu i kontrowersyjnemu projektowi. Tym razem nie pod skrzydłami Hugh'a Hefner'a a Lee McQueen'a.

Kate Moss twarzą marki Alexander McQueen

Kate Moss twarzą marki Alexander McQueen


Wiadomo było, że Kate Moss jeszcze się na emeryturę nie wybiera, choć mogłaby zapewne sobie na to pozwolić finansowo. Do sieci trafiły już zdjęcia najnowszej kampanii Alexander McQueen na wiosnę i lato 2014 roku.

Zdjęcia i spot reklamowy promujące najnowszą kolekcję domu mody Alexander McQueen, utrzymany jest w konwencji grozy. Autorzy zainspirowali się historią seryjnego mordercy... który zabijał swoje ofiary, jednocześnie nagrywając je na kamerę. Zdjęcia autorstwa Stevena Kleina, mają stylistykę gry komputerowej - kamera podąża za ofiarą, będąca na celowniku. Na ekranie widzimy żółtowłosą ofiarę, mroczną chłopczycę, w której rolę wcieliła się brytyjska topmodelka.

Efekt końcowy przyprawia o dreszcze. Sami zobaczcie!Lookbook kampanii Alexander McQueen wiosna/lato 2014:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 28.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar