Katie Eary dla River Island Design Forum

Katie Eary, wschodząca gwiazda projektowania, w ramach Design Forum weszła we współpracę z River Island. Jej muzą stała się kobieta, podczas szalonej, halucynacyjnej podróży przez pustynię... Zobaczcie "Las Vegas" Parano w wersji safari woman!

Katie Eary dla River Island Design Forum

Katie Eary dla River Island Design Forum

Brytyjska projektantka, Katie Eary, do tej pory skupia się głównie na modzie męskiej, ściśle współpracowała m.in. z Kanye Westem przy tworzeniu jego marki. Ostatnio postanowiła otworzyć się również na kobiecy rynek modowy. Znana jest ze swojego szczególnego zamiłowania do barwnych i fantazyjnych printów, czemu dała wyraz podczas tworzenia kolekcji w ramach współpracy z River Island Design Forum.

Na kolekcję składają się gładkie, lejące się tkaniny, ekspresjonistyczne printy, seksowne kostiumy kąpielowe i modne akcesoria. Mówiąc o swoich inspiracjach, Katie wspomina: „Punktem wyjścia był dla mnie film "Las Vegas Parano" Różnica polega na tym, że ja głównym bohaterem uczyniłam swoją muzę, silną kobietę, podczas szalonej, halucynacyjnej podróży przez pustynię i to dla niej zaprojektowałam stroje, które okazały się mocno osadzone w złocie i stylistyce plemiennej.

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o zdecydowanych, pewnych siebie dziewczynach, dla których strój jest sposobem na wyrażenie własnej osobowości i wyróżnienie się z tłumu. Zwierzęce printy w energetycznych kolorach zdobią przewiewne sukienki maxi i spódnice z podwyższonym stanem oraz kostiumy kąpielowe, wyblakłe dżinsowe szorty, T-shirty i bluzki z szerokimi rękawami. Uzupełnieniem kolekcji są zamszowe torby ozdobione frędzlami, złote kolczyki-kółka z piór i designerskie naszyjniki.

Zobaczcie lookbook River Island Design Forum by Katie Eary!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 06.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×