Kendall Jenner w kampanii Karla Lagerfelda

Niektórzy uważają, że jest dużo ładniejsza od swoich sióstr. Zgadzacie się? Na pewno jej urodę doceniają projektanci. Zobaczcie, jak się zaprezentowała w kampanii Lagerfelda.

Kendall Jenner w kampanii dla Karl Lagerfeld

Rodzina Kardashianów nie schodzi z pierwszych stron gazet - dosłownie! Wiele się mówiło o okładce Vogue, na której to widniała Kim Kardashian, a teraz to właśnie jej siostrę możemy oglądać na wielu sesjach. Kendall bardzo szybko rozwija swoją karierę jako modelka.

Niedawno brała udział w kampanii Marca Jacobsa, czy Estee Lauder, a teraz przyszedł czas na samego Karla Lagerfelda. O tym, że Kendall będzie twarzą wiosenno - letniej kolekcji projektanta mówiło się od dawna, lecz nie da się ukryć, że wiele osób mimo wszystko z ogromną ciekawością czekało na efekty współpracy.

Na zdjęciach oprócz Jenner widzimy również Ming Xi, Baptiste Giabiconi i Sashę Luss. Postaci ukazane są w czarno-białych barwach i prezentują marynarki, płaszcze, t-shirty oraz ramoneski, z którymi kojarzy się projektant. Wyraźnie zaznaczone zostały dodatki w postaci dużych toreb, worków, okularów i minitorebek.

Fotografie z tak przedstawionymi modelami wykonał oczywiście sam autor kolekcji, czyli Karl Lagerfeld. Patrząc na nie, wyraźnie można poczuć powiew wiosennej świeżości, a to wszystko właśnie dzięki wyróżnieniu intensywnych barw dodatków.Zobaczcie, jak wypadła Kendall Jenner i nie tylko.Kendall Jenner w kampanii dla Karl Lagerfeld


Kendall Jenner w kampanii dla Karl Lagerfeld

Kendall Jenner w kampanii dla Karl Lagerfeld

Kendall Jenner w kampanii dla Karl Lagerfeld


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 26.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×